Publicitat
Simone Branca juga amb Cjarlins Muzane. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Itàlia, Edat: 34, Alçada: 179 cm, Valor de mercat: 100 k €. 2024-2025: 22 partits, 0 gols, 1 assistències. Última participació registrada: Cittadella - Mantova (18 de gener del 2025).
Actualitzat:
No hi ha dades disponibles
Màxim: 800 k € (4 de juny del 2019)
Cittadella: 228 partits, 6 gols, 19 assistències
Pàgines relacionades: Cjarlins Muzane, Resultats de futbol en directe
Simone Branca té 34 anys. Data de naixement: 25 de març del 1992.
Posició: Migcampista.
Simone Branca juga a l'equip Cjarlins Muzane.
Simone Branca mesura 179 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Itàlia.
Valor de mercat: 100 k €.
Simone Branca a la temporada 2024-2025: 22 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Milan Futuro | 34 anys | 100 k € | |
| Milan Futuro | 33 anys | 150 k € | |
| Milan Futuro | 33 anys | 300 k € | |
| Cittadella | 32 anys | 400 k € | |
| Cittadella | 32 anys | 550 k € | |
| Cittadella | 31 anys | 650 k € | |
| Cittadella | 31 anys | 650 k € | |
| Cittadella | 30 anys | 750 k € | |
| Cittadella | 30 anys | 600 k € | |
| Cittadella | 29 anys | 600 k € | |
| Cittadella | 29 anys | 500 k € | |
| Cittadella | 28 anys | 500 k € | |
| Cittadella | 28 anys | 800 k € | |
| Cittadella | 28 anys | 650 k € | |
| Cittadella | 27 anys | 800 k € | |
| Cittadella | 27 anys | 800 k € | |
| Cittadella | 26 anys | 450 k € | |
| Vejle | 26 anys | 300 k € | |
| Alessandria | 25 anys | 300 k € | |
| Alessandria | 25 anys | 350 k € | |
| Alessandria | 24 anys | 400 k € | |
| Alessandria | 24 anys | 400 k € | |
| Alessandria | 23 anys | 350 k € | |
| Südtirol | 23 anys | 300 k € | |
| Südtirol | 22 anys | 300 k € | |
| Südtirol | 22 anys | 250 k € | |
| Südtirol | 21 anys | 200 k € | |
| Südtirol | 21 anys | 200 k € | |
| Südtirol | 20 anys | 150 k € |
Simone Branca a la temporada 2024-2025: 22 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 1.504. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Serie B | Cittadella | 21 | 1.486 | 0 | 1 | 6,5 |
| Copa d'Itàlia | Cittadella | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 | Serie B | Cittadella | 32 | 2.575 | 2 | 2 | 6,6 |
| Copa d'Itàlia | Cittadella | 2 | 142 | 0 | 1 | 7,4 | |
| 2022-2023 | Serie B | Cittadella | 32 | 2.688 | 0 | 3 | 6,5 |
| Copa d'Itàlia | Cittadella | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2021-2022 | Serie B |
| Cittadella |
| 29 |
| 2.447 |
| 2 |
| 1 |
| 6,6 |
| Copa d'Itàlia | Cittadella | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Serie B | Cittadella | 36 | 2.593 | 1 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Itàlia | Cittadella | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Serie B | Cittadella | 33 | 2.703 | 0 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Serie B | Cittadella | 36 | 2.878 | 1 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Itàlia | Cittadella | 1 | 59 | 0 | 0 | – |