No hi ha dades disponibles
Màxim: 900 k € (28 de des. del 2012)
Actualitzat:
Posició: Porter, Nacionalitat: Estats Units, Edat: 40, Alçada: 188 cm. Steve Clark a la temporada 2024-2025: 7 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Steve Clark va ser Seattle Sounders - Houston Dynamo, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 29 d’octubre del 2024.
Houston Dynamo: 114 partits, 0 gols, 1 assistències
Portland Timbers: 91 partits, 0 gols, 0 assistències
Columbus Crew: 37 partits, 0 gols, 0 assistències
DC United: 4 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Steve Clark té 40 anys. Data de naixement: 14 d’abril del 1986.
Posició: Porter.
Steve Clark mesura 188 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Estats Units.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Free Player | 39 anys | 100 k € | |
| Free Player | 38 anys | 150 k € | |
| Houston Dynamo | 38 anys | 200 k € | |
| Houston Dynamo | 38 anys | 200 k € | |
| Houston Dynamo | 37 anys | 200 k € | |
| Houston Dynamo | 37 anys | 200 k € | |
| Houston Dynamo | 36 anys | 200 k € | |
| Houston Dynamo | 36 anys | 300 k € | |
| Portland Timbers | 35 anys | 400 k € | |
| Portland Timbers | 35 anys | 400 k € | |
| Portland Timbers | 34 anys | 500 k € | |
| Portland Timbers | 34 anys | 500 k € | |
| Portland Timbers | 33 anys | 400 k € | |
| Portland Timbers | 33 anys | 500 k € | |
| Portland Timbers | 33 anys | 400 k € | |
| Portland Timbers | 32 anys | 350 k € | |
| DC United | 32 anys | 350 k € | |
| DC United | 31 anys | 350 k € | |
| Horsens | 31 anys | 350 k € | |
| Horsens | 30 anys | 500 k € | |
| Columbus Crew | 30 anys | 600 k € | |
| Columbus Crew | 30 anys | 750 k € | |
| Columbus Crew | 29 anys | 750 k € | |
| Columbus Crew | 28 anys | 600 k € | |
| Columbus Crew | 27 anys | 600 k € | |
| Hønefoss | 27 anys | 800 k € | |
| Hønefoss | 26 anys | 900 k € | |
| Hønefoss | 26 anys | 750 k € | |
| Hønefoss | 25 anys | 300 k € | |
| Hønefoss | 24 anys | 50 k € | |
| Hønefoss | 23 anys | 50 k € |
Steve Clark a la temporada 2024-2025: 7 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Steve Clark a la temporada 2024-2025: 7 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 630. Valoració mitjana: 7,1.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,2 |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 19 | 1.693 | 0 | 0 | 6,9 |
| CONCACAF Champions Cup | Houston Dynamo | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,1 |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2023 |
|---|
| Major League Soccer |
| Houston Dynamo |
| 31 |
| 2.790 |
| 0 |
| 1 |
| 6,7 |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 23 | 2.006 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Portland Timbers | 18 | 1.570 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021 | Major League Soccer | Portland Timbers | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Portland Timbers | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Portland Timbers | 17 | 1.518 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Portland Timbers | 9 | 840 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Portland Timbers | 15 | 1.350 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Major League Soccer | Portland Timbers | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | Portland Timbers | 14 | 1.204 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Portland Timbers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2018 | Major League Soccer | Portland Timbers | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | DC United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Major League Soccer | Columbus Crew | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | DC United | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Columbus Crew | 7 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Major League Soccer | Columbus Crew | 10 | 900 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Major League Soccer | Columbus Crew | 11 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|