Publicitat
Posició: Migcampista, Nacionalitat: Grècia, Edat: 35, Alçada: 184 cm. 2022-2023: 4 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Riga - Derry City (14 de juliol del 2022).
Actualitzat:
Màxim: 2 M € (17 d’oct. del 2011)
Riga: 12 partits, 0 gols, 0 assistències
WSG Tirol: 63 partits, 4 gols, 5 assistències
Rapid Wien: 55 partits, 2 gols, 3 assistències
Werder Bremen: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Greuther Fürth: 8 partits, 0 gols, 0 assistències
Kaiserslautern: 21 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Thanos Petsos té 35 anys. Data de naixement: 5 de juny del 1991.
Posició: Migcampista.
Thanos Petsos mesura 184 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Grècia.
Thanos Petsos a la temporada 2022-2023: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
| 28 anys |
| 250 k € |
| Werder Bremen | 27 anys | 500 k € |
| Rapid Wien | 27 anys | 500 k € |
| Rapid Wien | 26 anys | 600 k € |
| Fulham | 25 anys | 800 k € |
| Werder Bremen | 25 anys | 1 M € |
| Rapid Wien | 24 anys | 1,5 M € |
| Rapid Wien | 24 anys | 1,5 M € |
| Rapid Wien | 24 anys | 1,3 M € |
| Rapid Wien | 24 anys | 900 k € |
| Rapid Wien | 23 anys | 900 k € |
| Rapid Wien | 23 anys | 1 M € |
| Rapid Wien | 23 anys | 1,3 M € |
| Rapid Wien | 22 anys | 1,3 M € |
| Rapid Wien | 22 anys | 1 M € |
| Greuther Fürth | 22 anys | 800 k € |
| Greuther Fürth | 21 anys | 800 k € |
| Kaiserslautern | 21 anys | 1,3 M € |
| Kaiserslautern | 20 anys | 1,8 M € |
| Kaiserslautern | 20 anys | 2 M € |
| Kaiserslautern | 20 anys | 1,5 M € |
| Kaiserslautern | 19 anys | 1 M € |
| Kaiserslautern | 19 anys | 750 k € |
| Kaiserslautern | 19 anys | 400 k € |
| Kaiserslautern | 19 anys | 200 k € |
| Bayer Leverkusen | 19 anys | 100 k € |
Thanos Petsos a la temporada 2022-2023: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 143.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Virslīga letona | Riga | 2 | 37 | 0 | 0 | – |
| Conference League | Riga | 2 | 106 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Virslīga letona | Riga | 7 | 413 | 0 | 0 | – |
| Copa de Letònia | Riga | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Bundesliga austríaca | WSG Tirol | 16 | 1.367 | 2 | 0 | 6,3 | |
| Copa d'Àustria | WSG Tirol | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Bundesliga austríaca | WSG Tirol |
| 30 |
| 2.529 |
| 1 |
| 3 |
| 6,0 |
| Copa d'Àustria | WSG Tirol | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Bundesliga austríaca | WSG Tirol | 14 | 1.242 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àustria | WSG Tirol | 1 | 94 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2017-2018 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 18 | 1.107 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga | Rapid Wien | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Werder Bremen | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2015-2016 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 20 | 1.600 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 10 | 750 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 6 | 401 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Bundesliga | Greuther Fürth | 8 | 315 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliga | Kaiserslautern | 14 | 566 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga | Kaiserslautern | 7 | 378 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|