Publicitat
Victor Letsoalo juga amb TS Galaxy. Posició: Davanter, Nacionalitat: Sud-àfrica, Edat: 33, Valor de mercat: 150 k €. 2026-2027: 9 partits, 4 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Polokwane City - TS Galaxy (31 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 1,1 M € (2 de febr. del 2023)
TS Galaxy: 9 partits, 4 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de TS Galaxy per a la temporada 2026-27, Victor Letsoalo va jugar 808 minuts i va ser titular en 9 partits.
TS Galaxy: 61 partits, 15 gols, 4 assistències
AmaZulu: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
Sekhukhune United: 33 partits, 6 gols, 3 assistències
Royal AM: 21 partits, 7 gols, 0 assistències
Bloemfontein Celtic: 42 partits, 9 gols, 3 assistències
Pàgines relacionades: TS Galaxy, Resultats de futbol en directe
Victor Letsoalo té 33 anys. Data de naixement: 1 d’abril del 1993.
Posició: Davanter.
Victor Letsoalo juga a l'equip TS Galaxy.
Nacionalitat: Sud-àfrica.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| TS Galaxy | 33 anys | 150 k € | |
| TS Galaxy | 32 anys | 200 k € | |
| TS Galaxy | 32 anys | 450 k € | |
| TS Galaxy | 31 anys | 500 k € | |
| AmaZulu | 31 anys | 600 k € | |
| AmaZulu | 30 anys | 750 k € | |
| Sekhukhune United | 30 anys | 950 k € | |
| Sekhukhune United | 29 anys | 1,1 M € | |
| Bloemfontein Celtic | 29 anys | 850 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 28 anys | 675 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 28 anys | 500 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 27 anys | 300 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 26 anys | 225 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 26 anys | 250 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 25 anys | 250 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 25 anys | 300 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 24 anys | 250 k € | |
| Bloemfontein Celtic | 24 anys | 150 k € | |
| Baroka Reserves | 23 anys | 50 k € | |
| Baroka | 22 anys | 50 k € |
Victor Letsoalo a la temporada 2026-2027: 9 partits, 4 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Victor Letsoalo a la temporada 2026-2027: 9 partits, 4 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 808. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier Soccer League sud-africana | TS Galaxy | 9 | 808 | 4 | 0 | 6,7 |
| 2026 | Copa de la Premier League sud-africana | TS Galaxy | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Premier Soccer League sud-africana | TS Galaxy | 20 | 1.227 | 4 | 0 | 6,5 |
| Copa de la Lliga sud-africana | TS Galaxy | 4 | 381 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals de clubs | TS Galaxy | 1 | 85 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Copa de Confederacions (Sud-àfrica) | Sud-àfrica |
| 1 |
| 4 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2024-2025 | Premier Soccer League sud-africana | TS Galaxy | 22 | 1.490 | 5 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga sud-africana | TS Galaxy | 1 | 47 | 0 | 0 | – | |
| Copa de la Premier League sud-africana | TS Galaxy | 1 | 75 | 0 | 0 | – | |
| Copa de Confederacions (Sud-àfrica) | Sud-àfricaSelecció | 3 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Copa de la Premier League sud-africana | TS Galaxy | 1 | 38 | 0 | 1 | 5,7 |
|---|
| 2022-2023 | Premier Soccer League sud-africana | Sekhukhune United | 27 | 2.140 | 4 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga sud-africana | Sekhukhune United | 4 | 356 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Copa de Confederacions (Sud-àfrica) | Sud-àfricaSelecció | 5 | 217 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Classificació per al Mundial (CAF) | Sud-àfricaSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | Premier Soccer League sud-africana | Royal AM | 18 | 1.483 | 5 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga sud-africana | Royal AM | 3 | 176 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Premier Soccer League sud-africana | Bloemfontein Celtic | 8 | 550 | 3 | 1 | 7,2 | |
| Classificació per al Mundial (CAF) | Sud-àfricaSelecció | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Amistosos internacionals | Sud-àfricaSelecció | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Premier Soccer League sud-africana | Bloemfontein Celtic | 22 | 1.516 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Top 8 Cup sud-africana | Bloemfontein Celtic | 4 | 321 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Copa de la Lliga sud-africana | Bloemfontein Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Copa de Confederacions (Sud-àfrica) | Sud-àfricaSelecció | 4 | 262 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premier Soccer League sud-africana | Bloemfontein Celtic | 7 | 270 | 2 | 1 | – |
|---|