Publicitat
Viktor Budinský juga amb Ostrava. Posició: Porter, Nacionalitat: Eslovàquia, Edat: 33, Alçada: 186 cm, Valor de mercat: 125 k €. 2025-2026: 4 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Baník Ostrava - Hradec Králové (19 d’octubre del 2025).
Actualitzat:
Màxim: 450 k € (24 de juny del 2019)
Baník Ostrava: 19 partits, 0 gols, 0 assistències
Michalovce: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Pardubice: 27 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Ostrava, Resultats de futbol en directe
Viktor Budinský té 33 anys. Data de naixement: 9 de maig del 1993.
Posició: Porter.
Viktor Budinský juga a l'equip Ostrava.
Viktor Budinský mesura 186 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Eslovàquia.
Valor de mercat: 125 k €.
Viktor Budinský a la temporada 2025-2026: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Viktor Budinský a la temporada 2025-2026: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 360. Valoració mitjana: 7,6.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Primera Lliga txeca | Baník Ostrava | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2024-2025 | Super liga (Eslovàquia) | Michalovce | 10 | 878 | 0 | 0 | 6,4 |
| Primera Lliga txeca | Pardubice | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Primera Lliga txeca | Pardubice | 18 | 1.594 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Primera Lliga txeca | Pardubice | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Amistosos internacionals de clubs | Pardubice | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| Primera Lliga txeca | Baník Ostrava | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2020-2021 | Primera Lliga txeca | Baník Ostrava | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Primera Lliga txeca | Baník Ostrava | 3 | 201 | 0 | 0 | – |
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Ostrava | 33 anys | 125 k € | |
| Ostrava | 32 anys | 175 k € | |
| Ostrava | 32 anys | 175 k € | |
| Michalovce | 32 anys | 175 k € | |
| Pardubice | 31 anys | 200 k € | |
| Pardubice | 31 anys | 250 k € | |
| Pardubice | 31 anys | 300 k € | |
| Pardubice | 30 anys | 350 k € | |
| Pardubice | 30 anys | 200 k € | |
| Pardubice | 29 anys | 225 k € | |
| Ostrava | 29 anys | 250 k € | |
| Ostrava | 28 anys | 300 k € | |
| Ostrava | 28 anys | 300 k € | |
| Ostrava | 27 anys | 350 k € | |
| Ostrava | 27 anys | 350 k € | |
| Ostrava | 26 anys | 350 k € | |
| Ostrava | 26 anys | 450 k € | |
| Ostrava | 26 anys | 450 k € | |
| Ostrava | 25 anys | 350 k € | |
| Ostrava | 25 anys | 350 k € | |
| Bohemians | 24 anys | 350 k € | |
| Sparta Praha B | 24 anys | 400 k € | |
| Bohemians | 23 anys | 400 k € | |
| Bohemians | 23 anys | 300 k € | |
| Sparta Praha B | 23 anys | 100 k € | |
| Dukla Banska Bystrica U19 | 19 anys | 50 k € |