Publicitat
Vincent Aboubakar juga amb Bodrum. Posició: Davanter, Nacionalitat: Camerun, Edat: 34, Alçada: 184 cm, Valor de mercat: 600 k €. 2026-2027: 9 partits, 5 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Bodrum - Ümraniyespor (1 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 18 M € (6 de febr. del 2018)
Bodrum FK: 9 partits, 5 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Bodrum FK per a la temporada 2026-27, Vincent Aboubakar va jugar 672 minuts i va ser titular en 7 partits.
Bodrum FK: 9 partits, 5 gols, 0 assistències
Hatayspor: 28 partits, 8 gols, 2 assistències
Beşiktaş: 112 partits, 56 gols, 17 assistències
Al-Nassr: 39 partits, 13 gols, 7 assistències
Porto: 88 partits, 40 gols, 7 assistències
Lorient: 10 partits, 1 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Bodrum, Resultats de futbol en directe
Vincent Aboubakar té 34 anys. Data de naixement: 22 de gener del 1992.
Posició: Davanter.
Vincent Aboubakar juga a l'equip Bodrum.
Vincent Aboubakar mesura 184 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Bodrum | 34 anys | 500 k € | |
| Neftci Baku | 34 anys | 600 k € | |
| Neftci Baku | 33 anys | 700 k € | |
| Neftci Baku | 33 anys | 800 k € | |
| Free Player | 33 anys | 1,2 M € | |
| Hatayspor | 33 anys | 1,6 M € | |
| Hatayspor | 32 anys | 2 M € | |
| Hatayspor | 32 anys | 2,8 M € | |
| Beşiktaş | 32 anys | 3,4 M € | |
| Beşiktaş | 32 anys | 4,5 M € | |
| Beşiktaş | 31 anys | 6 M € | |
| Beşiktaş | 31 anys | 7 M € | |
| Beşiktaş | 31 anys | 6 M € | |
| Beşiktaş | 31 anys | 5 M € | |
| Al Nassr | 30 anys | 5 M € | |
| Al Nassr | 30 anys | 7 M € | |
| Al Nassr | 29 anys | 9 M € | |
| Beşiktaş | 29 anys | 10 M € | |
| Beşiktaş | 29 anys | 10 M € | |
| Beşiktaş | 28 anys | 7 M € | |
| Porto | 28 anys | 5 M € | |
| Porto | 28 anys | 5,5 M € | |
| Porto | 27 anys | 7 M € | |
| Porto | 27 anys | 10 M € | |
| Porto | 27 anys | 15 M € | |
| Porto | 26 anys | 18 M € | |
| Porto | 26 anys | 18 M € | |
| Porto | 26 anys | 18 M € | |
| Porto | 25 anys | 13 M € | |
| Beşiktaş | 25 anys | 10 M € | |
| Beşiktaş | 24 anys | 10 M € | |
| Porto | 24 anys | 10,5 M € | |
| Porto | 24 anys | 10,5 M € | |
| Porto | 23 anys | 9 M € | |
| Porto | 23 anys | 6,5 M € | |
| Porto | 23 anys | 5,5 M € | |
| Lorient | 22 anys | 5,5 M € | |
| Lorient | 21 anys | 4,3 M € | |
| Valenciennes | 21 anys | 2 M € | |
| Valenciennes | 20 anys | 2,5 M € | |
| Valenciennes | 20 anys | 2,5 M € | |
| Valenciennes | 20 anys | 2,3 M € | |
| Valenciennes | 19 anys | 1,5 M € | |
| Valenciennes | 19 anys | 750 k € | |
| Valenciennes | 18 anys | 750 k € | |
| Valenciennes | 18 anys | 500 k € |
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Camerun.
Valor de mercat: 600 k €.
Vincent Aboubakar a la temporada 2026-2027: 9 partits, 5 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Vincent Aboubakar a la temporada 2026-2027: 9 partits, 5 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 672. Valoració mitjana: 7,0.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primera Lliga turca | Bodrum FK | 9 | 672 | 5 | 0 | 7,0 |
| 2026 | Classificació per al Mundial (CAF) | CamerunSelecció | 9 | 570 | 4 | 1 | 6,7 |
| 2025 | Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 4 | 347 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | Süper Lig | Hatayspor | 25 | 1.974 | 7 | 2 | 6,6 |
| Copa de Turquia | Hatayspor | 3 | 115 | 1 | 0 | – | |
| Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 2 | 180 |
| 1 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023-2024 | Süper Lig | Beşiktaş | 22 | 1.072 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Beşiktaş | 9 | 723 | 7 | 1 | 7,2 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Beşiktaş | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de Turquia | Beşiktaş | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 4 | 280 | 2 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | CamerunSelecció | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Süper Lig | Beşiktaş | 16 | 1.315 | 13 | 2 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Beşiktaş | 3 | 143 | 3 | 1 | 7,8 | |
| Conference League | Beşiktaş | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Saudi Pro League | Al-Nassr | 11 | 894 | 4 | 1 | 7,0 | |
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al-Nassr | 1 | 27 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Amistosos internacionals | CamerunSelecció | 2 | 143 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Campionat del Món | CamerunSelecció | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2022 | Campionat del Món | CamerunSelecció | 2 | 51 | 1 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | CamerunSelecció | 2 | 88 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per al Mundial (CAF) | CamerunSelecció | 2 | 63 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Saudi Pro League | Al-Nassr | 23 | 1.679 | 8 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Al-Nassr | 3 | 119 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al-Nassr | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Classificació per al Mundial (CAF) | CamerunSelecció | 6 | 384 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 7 | 603 | 8 | 1 | 7,8 |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Beşiktaş | 26 | 2.133 | 15 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Turquia | Beşiktaş | 3 | 220 | 1 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals de clubs | Beşiktaş | 1 | 90 | 1 | 2 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Porto | 5 | 66 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Porto | 1 | 90 | 2 | 0 | 8,8 | |
| Copa de Portugal | Porto | 1 | 30 | 0 | 0 | – | |
| Champions League | Porto | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Porto | 8 | 459 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Porto | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Porto | 28 | 2.019 | 14 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Porto | 6 | 495 | 5 | 2 | 7,4 |
| 2016-2017 | Süper Lig | Beşiktaş | 27 | 1.583 | 11 | 4 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Porto | 28 | 2.096 | 13 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Porto | 9 | 304 | 2 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Lorient | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2014 | Campionat del Món | CamerunSelecció | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 1 | Lorient | 8 | 495 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionat del Món | CamerunSelecció | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2012-2013 | Ligue 1 | Valenciennes | 22 | 715 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Ligue 1 | Valenciennes | 11 | 791 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Ligue 1 | Valenciennes | 15 | 417 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010 | Campionat del Món | CamerunSelecció | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2009-2010 | Campionat del Món | CamerunSelecció | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|