
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 500 k € (8 de juny del 2023)
Actualitzat:
William Forrester juga amb Leyton Orient. Posició: Defensa, Nacionalitat: Anglaterra, Edat: 25, Alçada: 180 cm, Valor de mercat: 300 k €. William Forrester a la temporada 2026-2027: 10 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar William Forrester va ser Bradford City - Leyton Orient, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 10 d’octubre del 2026.
Leyton Orient: 6 partits, 0 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Leyton Orient per a la temporada 2026-27, William Forrester va jugar 540 minuts i va ser titular en 6 partits.
Leyton Orient: 27 partits, 1 gols, 1 assistències
Bolton Wanderers: 54 partits, 1 gols, 2 assistències
Port Vale: 38 partits, 2 gols, 1 assistències
Stoke City U23: 25 partits, 4 gols, 0 assistències
Stoke City: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Bournemouth: 2 partits, 1 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Leyton Orient, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Leyton Orient | 24 anys | 300 k € | |
| Bolton Wanderers | 24 anys | 275 k € | |
| Bolton Wanderers | 23 anys | 300 k € | |
| Bolton Wanderers | 23 anys | 250 k € | |
| Bolton Wanderers | 22 anys | 275 k € | |
| Bolton Wanderers | 22 anys | 375 k € | |
| Port Vale | 21 anys | 500 k € | |
| Port Vale | 21 anys | 450 k € | |
| Port Vale | 21 anys | 300 k € | |
| Stoke City U23 | 19 anys | 50 k € |
William Forrester té 25 anys. Data de naixement: 29 de gener del 2001.
Posició: Defensa.
William Forrester juga a l'equip Leyton Orient.
William Forrester mesura 180 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Anglaterra.
Valor de mercat: 300 k €.
William Forrester a la temporada 2026-2027: 10 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
William Forrester a la temporada 2026-2027: 10 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 812. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Leyton Orient | 6 | 540 | 0 | 1 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Leyton Orient | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Leyton Orient | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | League One | Leyton Orient | 17 | 1.425 | 1 | 0 | 6,6 |
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 | League One | Bolton Wanderers | 23 | 1.709 | 0 | 0 | 6,7 |
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 3 | 263 | 0 | 0 | 7,3 |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | League One | Bolton Wanderers | 15 | 965 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Bolton Wanderers | 4 | 315 | 1 | 1 | 7,0 | |
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Bolton Wanderers | 2 | 146 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | League One | Port Vale | 35 | 2.202 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | English U23 Premier League | Stoke City U23 | 8 | 641 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Stoke City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Championship | Bournemouth | 1 | 73 | 0 | 0 | 7,2 | |
| League Two | Mansfield Town | 4 | 166 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Mansfield Town | 2 | 91 | 1 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Championship | Bournemouth | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Stoke City U23 | 13 | 1.125 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Stoke City U23 | 4 | 360 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|