
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 5,5 mil. € (9. 10. 2024)
Poslední aktualizace:
Alan Mozo – současný klub: Cruz Azul. Pozice: Obránce, Národnost: Mexiko, Věk: 29, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 2,5 mil. €. Alan Mozo v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Alan Mozo, byl Pumas UNAM - Cruz Azul; na hřišti strávil 8 minut. Datum zápasu: 12. října 2026.
Cruz Azul: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Cruz Azul za sezonu 2026/27 odehrál hráč Alan Mozo 444 minut a v základní sestavě nastoupil do 4 zápasů.
Cruz Azul: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Pachuca: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 1
Guadalajara: zápasy: 120, góly: 4, asistence: 9
Pumas UNAM: zápasy: 147, góly: 1, asistence: 23
Související stránky: Cruz Azul, Výsledky živě
Alan Mozo – věk: 29 let. Datum narození: 5. dubna 1997.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Pachuca | 29 let | 2,5 mil. € | |
| Guadalajara | 28 let | 2,8 mil. € | |
| Guadalajara | 28 let | 3 mil. € | |
| Guadalajara | 28 let | 4 mil. € | |
| Guadalajara | 27 let | 4,5 mil. € | |
| Guadalajara | 27 let | 5,5 mil. € | |
| Guadalajara | 27 let | 5,5 mil. € | |
| Guadalajara | 27 let | 5 mil. € | |
| Guadalajara | 26 let | 4,5 mil. € | |
| Guadalajara | 26 let | 4,5 mil. € | |
| Guadalajara | 25 let | 3 mil. € | |
| Guadalajara | 25 let | 3 mil. € | |
| Guadalajara | 25 let | 3 mil. € | |
| Pumas | 25 let | 4 mil. € | |
| Pumas | 24 let | 2,3 mil. € | |
| Pumas | 24 let | 2,5 mil. € | |
| Pumas | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Pumas | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Pumas | 23 let | 2 mil. € | |
| Pumas | 22 let | 2,5 mil. € | |
| Pumas | 22 let | 2,5 mil. € | |
| Pumas | 21 let | 2 mil. € | |
| Pumas | 21 let | 400 tis. € |
Alan Mozo hraje za klub Cruz Azul.
Alan Mozo měří 175 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Mexiko.
Tržní hodnota: 2,5 mil. €.
Alan Mozo v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Alan Mozo v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 444.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Cruz Azul | 5 | 191 | 0 | 0 | 6,1 |
| Liga MX | Pachuca | 4 | 253 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | CONCACAF League Champions Cup | Cruz Azul | 1 | 27 | 0 | 0 | 5,9 |
| Leagues Cup | Pachuca | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,9 | |
| 2025-2026 | Liga MX | Pachuca | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,5 |
| Liga MX | Guadalajara | 5 | 173 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Leagues Cup | Guadalajara |
| 2 |
| 116 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| 2025 | Pohár mistrů CONCACAF | Guadalajara | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024-2025 | Liga MX | Guadalajara | 24 | 1 884 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Guadalajara | 2 | 115 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Pohár mistrů CONCACAF | Guadalajara | 2 | 120 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Guadalajara | 1 | 73 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Guadalajara | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Pohár mistrů CONCACAF | Guadalajara | 2 | 180 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Liga MX | Guadalajara | 38 | 3 206 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Guadalajara | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Guadalajara | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Liga MX | Guadalajara | 37 | 2 679 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Guadalajara | 1 | 80 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2021-2022 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Guadalajara | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Pumas UNAM | 34 | 2 906 | 0 | 9 | 6,5 | |
| Pohár mistrů CONCACAF | Pumas UNAM | 7 | 585 | 0 | 4 | 7,2 | |
| Leagues Cup | Pumas UNAM | 2 | 134 | 0 | 1 | – |
| 2021 | Olympics qualification(CONCACAF) | MexikoReprezentace | 2 | 91 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX | Pumas UNAM | 32 | 2 519 | 0 | 4 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Pumas UNAM | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Olympics qualification(CONCACAF) | Pumas UNAM | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Liga MX | Pumas UNAM | 26 | 2 284 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Pumas UNAM | 34 | 2 577 | 0 | 5 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Pumas UNAM | 10 | 730 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|