Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 2,3 mil. € (1. 6. 2025)
Poslední aktualizace:
Álan Rodríguez – současný klub: Rosario Central. Pozice: Záložník, Národnost: Uruguay, Věk: 26, Výška: 172 cm, Tržní hodnota: 2,3 mil. €. Álan Rodríguez v sezoně 2026: 16 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Álan Rodríguez, byl Rosario Central - Argentinos Juniors; na hřišti strávil 44 minut. Datum zápasu: 20. září 2026.
Rosario Central: zápasy: 5, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Rosario Central za sezonu 2026 odehrál hráč Álan Rodríguez 346 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
Rosario Central: zápasy: 7, góly: 1, asistence: 0
Internacional - RS: zápasy: 30, góly: 0, asistence: 1
Argentinos Juniors: zápasy: 93, góly: 8, asistence: 5
Club Atlético Peñarol: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Toluca: zápasy: 16, góly: 0, asistence: 1
Defensor Sporting Montevideo: zápasy: 13, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Rosario Central, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Internacional | 26 let | 2,3 mil. € | |
| Internacional | 25 let | 2,3 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 25 let | 2,3 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 25 let | 2 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 24 let | 1,3 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 24 let | 1,5 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 23 let | 1,5 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 23 let | 1,3 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 22 let | 1,3 mil. € | |
| Boston River | 22 let | 700 tis. € | |
| Boston River | 21 let | 400 tis. € | |
| Boston River | 21 let | 300 tis. € | |
| Boston River | 21 let | 250 tis. € | |
| Defensor Sporting Montevideo | 20 let | 275 tis. € | |
| Defensor Sporting Montevideo | 20 let | 275 tis. € |
Álan Rodríguez – věk: 26 let. Datum narození: 25. ledna 2000.
Post: Záložník.
Álan Rodríguez hraje za klub Rosario Central.
Álan Rodríguez měří 172 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Uruguay.
Tržní hodnota: 2,3 mil. €.
Álan Rodríguez v sezoně 2026: 16 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Álan Rodríguez v sezoně 2026: 16 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 763.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentinská Primera División | Rosario Central | 5 | 346 | 1 | 0 | 6,6 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Rosario Central | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilská Serie A | Internacional - RS | 5 | 215 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Internacional - RS | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Internacional - RS | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 6 | 259 | 0 | 1 | 6,6 |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) |
| Internacional - RS |
| 2 |
| 26 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| 2025 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 11 | 696 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Internacional - RS | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Argentinská Primera División | Argentinos Juniors | 9 | 784 | 2 | 1 | 7,0 | |
| Copa Argentina | Argentinos Juniors | 2 | 151 | 0 | 2 | 7,5 |
| 2024-2025 | Argentinská Primera División | Argentinos Juniors | 8 | 639 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Argentinos Juniors | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,9 |
| 2024 | Argentinská Primera División | Argentinos Juniors | 10 | 784 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Argentinos Juniors | 4 | 282 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Argentinos Juniors | 3 | 163 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Copa de la Liga Profesional | Argentinos Juniors | 4 | 260 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023 | Argentinská Primera División | Argentinos Juniors | 18 | 1 142 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Argentinos Juniors | 10 | 900 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Argentinos Juniors | 6 | 423 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Argentinos Juniors | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Argentinská Primera División | Argentinos Juniors | 8 | 596 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022 | Argentinská Primera División | Argentinos Juniors | 8 | 387 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Uruguayská Primera División | Club Atlético Peñarol | 4 | 302 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Toluca | 14 | 447 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2020-2021 | Uruguayská Primera División | Club Atlético Peñarol | 3 | 213 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Toluca | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Uruguayská Primera División | Defensor Sporting Montevideo | 9 | 283 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Uruguayská Primera División | Defensor Sporting Montevideo | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Uruguayská Primera División | Defensor Sporting Montevideo | 3 | 77 | 0 | 0 | – |
|---|