Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 6,5 mil. € (22. 3. 2022)
Poslední aktualizace:
Alberth Elis – současný klub: Marathon. Pozice: Útočník, Národnost: Honduras, Věk: 30, Výška: 183 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. Alberth Elis v sezoně 2026: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Alberth Elis, byl LD Alajuelense - Marathon; na hřišti strávil 21 minut. Datum zápasu: 18. září 2026.
Marathon: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Marathon za sezonu 2026/27 odehrál hráč Alberth Elis 143 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Marathon: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Maritimo: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Bordeaux: zápasy: 60, góly: 15, asistence: 4
Stade Brestois 29: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Boavista: zápasy: 31, góly: 8, asistence: 6
Houston Dynamo: zápasy: 90, góly: 32, asistence: 27
Související stránky: Marathon, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 30 let | 300 tis. € | |
| Maritimo | 29 let | 350 tis. € | |
| Olimpia | 29 let | 500 tis. € | |
| Free Player | 28 let | 1 mil. € | |
| Free Player | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Bordeaux | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Bordeaux | 27 let | 1,8 mil. € | |
| Bordeaux | 27 let | 2 mil. € | |
| Brest | 27 let | 2,5 mil. € | |
| Brest | 27 let | 3,5 mil. € | |
| Bordeaux | 26 let | 4 mil. € | |
| Bordeaux | 26 let | 6,5 mil. € | |
| Bordeaux | 26 let | 6,5 mil. € | |
| Bordeaux | 25 let | 6 mil. € | |
| Boavista | 25 let | 4 mil. € | |
| Boavista | 24 let | 3,5 mil. € | |
| Houston Dynamo | 24 let | 3,5 mil. € | |
| Houston Dynamo | 24 let | 2,8 mil. € | |
| Houston Dynamo | 23 let | 3,5 mil. € | |
| Houston Dynamo | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Houston Dynamo | 22 let | 2,5 mil. € | |
| Houston Dynamo | 22 let | 1,3 mil. € | |
| Houston Dynamo | 22 let | 1 mil. € | |
| Houston Dynamo | 21 let | 825 tis. € | |
| Houston Dynamo | 21 let | 600 tis. € | |
| Monterrey | 20 let | 300 tis. € |
Alberth Elis – věk: 30 let. Datum narození: 12. února 1996.
Post: Útočník.
Alberth Elis hraje za klub Marathon.
Alberth Elis měří 183 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Honduras.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
Alberth Elis v sezoně 2026: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Alberth Elis v sezoně 2026: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 165. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | CONCACAF Central American Cup | Marathon | 3 | 165 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Liga Portugal 2 | Maritimo | 7 | 48 | 0 | 0 | 6,6 |
| CONCACAF Central American Cup | Bordeaux | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Ligue 2 | Bordeaux | 19 | 1 059 | 5 | 1 | 6,8 |
| Coupe de France | Bordeaux | 1 | 61 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 4 | 151 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023 |
| Zlatý pohár CONCACAF |
| HondurasReprezentace |
| 2 |
| 166 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 10 | 253 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Bordeaux | 16 | 687 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Coupe de France | Bordeaux | 2 | 167 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 6 | 428 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 1 | Bordeaux | 20 | 1 422 | 9 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Bordeaux | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Boavista | 31 | 2 549 | 8 | 6 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 80 | 1 | 3 | 7,5 | |
| Zlatý pohár CONCACAF | HondurasReprezentace | 2 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 122 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 7 | 564 | 4 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 13 | 948 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 12 | 866 | 4 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár mistrů CONCACAF | Houston Dynamo | 4 | 263 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Houston Dynamo | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Zlatý pohár CONCACAF | HondurasReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 15 | 1 211 | 7 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Houston Dynamo | 2 | 210 | 0 | 3 | 7,4 |
| 2017-2018 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 16 | 1 332 | 6 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 11 | 725 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 5 | 249 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga MX | Rayados de Monterrey | 5 | 120 | 0 | 0 | 6,5 |