Reklama
Arthur Read – současný klub: York City. Pozice: Záložník, Národnost: Anglie, Věk: 27, Výška: 178 cm, Tržní hodnota: 350 tis. €. 2026-2027: zápasy: 15, góly: 1, asistence: 2. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Grimsby Town - York City (31. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 350 tis. € (14. 5. 2026)
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Colchester United |
York City: zápasy: 13, góly: 1, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu York City za sezonu 2026/27 odehrál hráč Arthur Read 419 minut a v základní sestavě nastoupil do 2 zápasů.
York City: zápasy: 15, góly: 1, asistence: 2
Colchester United: zápasy: 164, góly: 14, asistence: 13
Stevenage Borough: zápasy: 75, góly: 4, asistence: 7
Související stránky: York City, Výsledky živě
Arthur Read – věk: 27 let. Datum narození: 3. listopadu 1999.
Post: Záložník.
Arthur Read hraje za klub York City.
Arthur Read měří 178 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Anglie.
Tržní hodnota: 350 tis. €.
| 26 let |
| 350 tis. € |
| Colchester United | 26 let | 250 tis. € |
| Colchester United | 25 let | 225 tis. € |
| Colchester United | 25 let | 200 tis. € |
| Colchester United | 24 let | 250 tis. € |
| Colchester United | 24 let | 250 tis. € |
| Colchester United | 23 let | 175 tis. € |
| Colchester United | 23 let | 125 tis. € |
Arthur Read v sezoně 2026-2027: 15 zápasů, 1 gól a 2 asistence ve všech soutěžích.
Arthur Read v sezoně 2026-2027: 15 zápasů, 1 gól a 2 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 599. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | York City | 13 | 419 | 1 | 1 | 6,5 |
| EFL Trophy | York City | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,5 | |
| 2025-2026 | League Two | Colchester United | 45 | 3 749 | 7 | 2 | 6,9 |
| EFL Trophy | Colchester United | 4 | 141 | 1 | 1 | 7,2 | |
| FA Cup | Colchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Anglický ligový pohár | Colchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | League Two |
| 39 |
| 2 187 |
| 1 |
| 2 |
| 6,6 |
| EFL Trophy | Colchester United | 5 | 240 | 0 | 0 | 6,5 |
| Anglický ligový pohár | Colchester United | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
| FA Cup | Colchester United | 1 | 120 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | League Two | Colchester United | 41 | 3 609 | 5 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Colchester United | 3 | 197 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Colchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Anglický ligový pohár | Colchester United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | League Two | Colchester United | 20 | 1 399 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Stevenage Borough | 11 | 469 | 0 | 3 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Stevenage Borough | 5 | 329 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Anglický ligový pohár | Stevenage Borough | 3 | 184 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Stevenage Borough | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | League Two | Stevenage Borough | 19 | 1 016 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Stevenage Borough | 3 | 190 | 0 | 0 | 6,0 | |
| FA Cup | Stevenage Borough | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Anglický ligový pohár | Stevenage Borough | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | League Two | Stevenage Borough | 26 | 1 987 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Stevenage Borough | 3 | 263 | 0 | 0 | – | |
| EFL Trophy | Stevenage Borough | 1 | 5 | 0 | 0 | – |