Reklama
Augusto Solari – současný klub: Union Santa Fe. Pozice: Záložník, Národnost: Argentina, Věk: 34, Výška: 176 cm, Tržní hodnota: 125 tis. €. 2026: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Club Atlético Unión - Independiente (23. května 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 6 mil. € (5. 8. 2019)
Club Atlético Unión: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Club Atlético Unión za sezonu 2026 odehrál hráč Augusto Solari 186 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Club Atlético Unión: zápasy: 26, góly: 1, asistence: 0
Rosario Central: zápasy: 16, góly: 1, asistence: 0
Atlas: zápasy: 22, góly: 2, asistence: 2
Celta Vigo: zápasy: 55, góly: 3, asistence: 3
Racing Club de Avellaneda: zápasy: 61, góly: 10, asistence: 7
Estudiantes de La Plata: zápasy: 41, góly: 3, asistence: 6
Související stránky: Union Santa Fe, Výsledky živě
Augusto Solari – věk: 34 let. Datum narození: 3. ledna 1992.
Post: Záložník.
Augusto Solari hraje za klub Union Santa Fe.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Union Santa Fe | 34 let | 125 tis. € | |
| Union Santa Fe | 33 let | 200 tis. € | |
| Rosario Central | 33 let | 250 tis. € | |
| Rosario Central | 33 let | 300 tis. € | |
| Rosario Central | 32 let | 500 tis. € | |
| Atlas | 32 let | 800 tis. € | |
| Atlas | 31 let | 1 mil. € | |
| Celta | 31 let | 1,5 mil. € | |
| Celta | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Celta | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Celta | 29 let | 3 mil. € | |
| Celta | 29 let | 4 mil. € | |
| Celta | 29 let | 4 mil. € | |
| Racing Club | 28 let | 4 mil. € | |
| Racing Club | 27 let | 5 mil. € | |
| Racing Club | 27 let | 6 mil. € | |
| Racing Club | 26 let | 5,5 mil. € | |
| Racing Club | 26 let | 3,5 mil. € | |
| Racing Club | 25 let | 3,3 mil. € | |
| Estudiantes La Plata | 25 let | 2,8 mil. € | |
| Estudiantes La Plata | 24 let | 2,4 mil. € | |
| Estudiantes La Plata | 24 let | 1,3 mil. € | |
| River Plate | 23 let | 1,3 mil. € | |
| River Plate | 22 let | 500 tis. € |
Augusto Solari měří 176 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Argentina.
Tržní hodnota: 125 tis. €.
Augusto Solari v sezoně 2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Augusto Solari v sezoně 2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 150. Průměrné hodnocení: 6,1.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentinská Primera División | Club Atlético Unión | 5 | 105 | 0 | 0 | 6,3 |
| Copa Argentina | Club Atlético Unión | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,2 | |
| 2025-2026 | Argentinská Primera División | Club Atlético Unión | 16 | 454 | 1 | 0 | 6,3 |
| Copa Argentina | Club Atlético Unión | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | Argentinská Primera División | Club Atlético Unión | 2 | 50 | 0 | 0 | 6,6 |
| Argentinská Primera División | Rosario Central | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 | Argentinská Primera División | Rosario Central | 6 | 184 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2024 | Argentinská Primera División | Rosario Central | 6 | 265 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Rosario Central | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Liga MX | Atlas | 22 | 1 160 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | LaLiga | Celta Vigo | 12 | 255 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | LaLiga | Celta Vigo | 26 | 698 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Celta Vigo | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2020-2021 | LaLiga | Celta Vigo | 16 | 476 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Diego Armando Maradona | Racing Club de Avellaneda | 6 | 275 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Racing Club de Avellaneda | 2 | 99 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Racing Club de Avellaneda | 3 | 124 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Argentinská Primera División | Racing Club de Avellaneda | 4 | 316 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Copa Sudamericana CONMEBOL | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Argentinská Primera División | Racing Club de Avellaneda | 20 | 1 310 | 5 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Racing Club de Avellaneda | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Racing Club de Avellaneda | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2017-2018 | Argentinská Primera División | Racing Club de Avellaneda | 18 | 1 096 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Racing Club de Avellaneda | 4 | 224 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2016-2017 | Argentinská Primera División | Estudiantes de La Plata | 27 | 1 723 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinská Primera División | Rosario Central | 1 | 70 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2016 | Argentinská Primera División | Estudiantes de La Plata | 12 | 1 016 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Argentinská Primera División | Estudiantes de La Plata | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinská Primera División | River Plate | 4 | 287 | 0 | 0 | – |
| 2015 | Argentinská Primera División | River Plate | 5 | 273 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Argentinská Primera División | River Plate | 5 | 283 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Argentinská Primera División | River Plate | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
|---|