Reklama
Ayub Timbe Masika – současný klub: Sabail. Pozice: Záložník, Národnost: Keňa, Věk: 34, Výška: 170 cm. 2023-2024: zápasy: 14, góly: 1, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Seychelles - Kenya (20. listopadu 2023).
Poslední aktualizace:
Nejvyšší: 1 mil. € (8. 12. 2018)
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Sabayi | 31 let | 100 tis. € | |
| Nanjing City | 31 let | 150 tis. € | |
| Nanjing City | 30 let | 300 tis. € | |
| Buriram United | 30 let | 350 tis. € | |
| Buriram United | 29 let | 400 tis. € | |
| Buriram United | 29 let | 400 tis. € | |
| Free Player | 29 let | 400 tis. € | |
| Vissel Kobe |
Sabail: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Nanjing City: zápasy: 21, góly: 1, asistence: 0
Buriram United: zápasy: 18, góly: 2, asistence: 1
Vissel Kobe: zápasy: 13, góly: 0, asistence: 2
Reading: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Sheffield Wednesday: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Sabail, Výsledky živě
Ayub Timbe Masika – věk: 34 let. Datum narození: 10. září 1992.
Post: Záložník.
Ayub Timbe Masika hraje za klub Sabail.
Ayub Timbe Masika měří 170 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Keňa.
Ayub Timbe Masika v sezoně 2023-2024: 14 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
| 28 let |
| 500 tis. € |
| Free Player | 28 let | 500 tis. € |
| Reading | 27 let | 525 tis. € |
| Reading | 27 let | 650 tis. € |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 27 let | 650 tis. € |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 26 let | 900 tis. € |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 26 let | 1 mil. € |
| Dingnan United | 25 let | 450 tis. € |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 25 let | 800 tis. € |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 24 let | 500 tis. € |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | 24 let | 500 tis. € |
| Racing Genk | 21 let | 700 tis. € |
| Racing Genk | 21 let | 700 tis. € |
| Racing Genk | 20 let | 700 tis. € |
| Racing Genk | 20 let | 700 tis. € |
| Racing Genk | 20 let | 500 tis. € |
| Racing Genk | 20 let | 250 tis. € |
| Racing Genk | 19 let | 150 tis. € |
| KRC Genk U19 | 18 let | 50 tis. € |
Ayub Timbe Masika v sezoně 2023-2024: 14 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 767.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kvalifikace MS (CAF) | KeňaReprezentace | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Ázerbájdžánská Premier League | Sabail | 7 | 344 | 0 | 0 | – |
| Ázerbájdžánský pohár | Sabail | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Čínská 1. liga | Nanjing City | 3 | 129 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | KeňaReprezentace | 3 | 218 | 1 | 1 | 6,5 | |
| 2023 | Čínská 1. liga | Nanjing City | 8 | 381 | 0 | 0 | 6,5 |
| Mezinárodní přátelská utkání |
| KeňaReprezentace |
| 1 |
| 29 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | Čínská 1. liga | Nanjing City | 9 | 499 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čínský pohár | Nanjing City | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Thai League 1 | Buriram United | 13 | 661 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thajský ligový pohár | Buriram United | 3 | 235 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Thajský pohár | Buriram United | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | J1 League | Vissel Kobe | 3 | 41 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Vissel Kobe | 5 | 145 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japonský ligový pohár | Vissel Kobe | 3 | 105 | 0 | 0 | – | |
| Pohár císaře | Vissel Kobe | 2 | 36 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Championship | Reading | 3 | 51 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Sheffield Wednesday | 2 | 27 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Čínská Super League | Beijing Chengfeng(1995-2021) | 5 | 414 | 2 | 0 | 6,9 |
| 2019 | Čínská Super League | Beijing Chengfeng(1995-2021) | 5 | 287 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Africký pohár národů CAF | KeňaReprezentace | 3 | 261 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2018-2019 | Čínská Super League | Beijing Chengfeng(1995-2021) | 10 | 828 | 5 | 3 | 7,3 |
|---|
| 2018 | Čínská Super League | Beijing Chengfeng(1995-2021) | 5 | 455 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Čínská Super League | Beijing Chengfeng(1995-2021) | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|