Reklama
Bartuğ Elmaz – současný klub: Fenerbahçe. Pozice: Záložník, Národnost: Turecko, Věk: 23, Výška: 179 cm, Tržní hodnota: 3 mil. €. 2026-2027: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Aston Villa - Fenerbahçe (14. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3 mil. € (29. 9. 2026)
Fenerbahçe: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Fenerbahçe za sezonu 2026/27 odehrál hráč Bartuğ Elmaz 12 minut a v základní sestavě nastoupil do 0 zápasů.
Fenerbahçe: zápasy: 34, góly: 0, asistence: 0
Fatih Karagümrük: zápasy: 17, góly: 1, asistence: 0
Sivasspor: zápasy: 12, góly: 0, asistence: 1
Club Brugge U19: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Galatasaray: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Galatasaray U19: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Fenerbahçe, Výsledky živě
Bartuğ Elmaz – věk: 23 let. Datum narození: 19. února 2003.
Post: Záložník.
Bartuğ Elmaz hraje za klub Fenerbahçe.
Bartuğ Elmaz měří 179 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 23 let | 3 mil. € | |
| Karagümrük | 23 let | 1,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 22 let | 1,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 22 let | 1,8 mil. € | |
| Maribor | 22 let | 1,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Sivasspor | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Sivasspor | 21 let | 1 mil. € | |
| Fenerbahçe | 20 let | 800 tis. € | |
| Fenerbahçe | 20 let | 800 tis. € | |
| Marseille | 20 let | 300 tis. € | |
| Marseille | 19 let | 300 tis. € | |
| Galatasaray | 19 let | 300 tis. € | |
| Galatasaray | 19 let | 200 tis. € | |
| Galatasaray U19 | 18 let | 100 tis. € | |
| Galatasaray U19 | 17 let | 50 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Turecko.
Tržní hodnota: 3 mil. €.
Bartuğ Elmaz v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Bartuğ Elmaz v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 257.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga mistrů | Fenerbahçe | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,5 |
| Süper Lig | Fenerbahçe | 3 | 12 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | TureckoReprezentace | 2 | 93 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Fenerbahçe | 3 | 189 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2025-2026 | Süper Lig | Fatih Karagümrük | 16 | 1 042 | 1 | 0 | 6,8 |
| Turecký pohár | Fatih Karagümrük | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Süper Lig |
| 5 |
| 96 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Turecký superpohár | Fenerbahçe | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,9 |
| Turecký pohár | Fenerbahçe | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| Liga mistrů | Fenerbahçe | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Süper Lig | Fenerbahçe | 2 | 16 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga mistrů | Fenerbahçe | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Fenerbahçe | 5 | 312 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Fenerbahçe | 5 | 29 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Konferenční liga | Fenerbahçe | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Turecký pohár | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Süper Lig | Sivasspor | 12 | 706 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | TureckoReprezentace | 10 | 851 | 3 | 2 | 6,9 |
| 2022-2023 | Coupe de France | Club Brugge U19 | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Evropská liga | Galatasaray | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turecká juniorská liga U19 A2 | Club Brugge U19 | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Süper Lig | Club Brugge U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Juniorská liga mistrů | Galatasaray U19 | 3 | 62 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|