Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 400 tis. € (29. 12. 2018)
Poslední aktualizace:
Pozice: Útočník, Národnost: Norsko, Věk: 36, Výška: 186 cm. Bendik Bye v sezoně 2023-2024: 14 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Bendik Bye, byl Sarpsborg 08 - Kristiansund; na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 6. listopadu 2022.
Ranheim IL: zápasy: 26, góly: 0, asistence: 0
Kristiansund: zápasy: 133, góly: 30, asistence: 6
Sogndal: zápasy: 24, góly: 2, asistence: 2
Související stránky: Výsledky živě
Bendik Bye – věk: 36 let. Datum narození: 9. března 1990.
Post: Útočník.
Bendik Bye měří 186 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Norsko.
Bendik Bye v sezoně 2023-2024: 14 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Ranheim IL | 35 let | 50 tis. € | |
| Ranheim IL | 35 let | 75 tis. € | |
| Ranheim IL | 34 let | 100 tis. € | |
| Ranheim IL | 34 let | 125 tis. € | |
| Ranheim IL | 33 let | 150 tis. € | |
| Ranheim IL | 33 let | 200 tis. € | |
| Kristiansund | 32 let | 250 tis. € | |
| Kristiansund | 32 let | 250 tis. € | |
| Kristiansund | 31 let | 400 tis. € | |
| Kristiansund | 30 let | 400 tis. € | |
| Kristiansund | 30 let | 400 tis. € | |
| Kristiansund | 30 let | 325 tis. € | |
| Kristiansund | 29 let | 400 tis. € | |
| Kristiansund | 28 let | 400 tis. € | |
| Sogndal | 27 let | 300 tis. € | |
| Levanger | 26 let | 300 tis. € | |
| Levanger | 25 let | 200 tis. € | |
| Ranheim IL | 24 let | 100 tis. € | |
| Ranheim IL | 23 let | 50 tis. € |
Bendik Bye v sezoně 2023-2024: 14 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 536.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | 1. divisjon (Norsko) | Ranheim IL | 14 | 536 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | 1. divisjon (Norsko) | Ranheim IL | 11 | 755 | 0 | 0 | – |
| Norwegian Cup | Ranheim IL | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Eliteserien | Kristiansund | 4 | 124 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2022 | Eliteserien | Kristiansund | 21 | 1 440 | 7 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | Eliteserien | Kristiansund | 13 | 920 | 4 | 0 | 6,8 |
| Norwegian Cup |
| Kristiansund |
| 1 |
| 27 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2021 | Eliteserien | Kristiansund | 10 | 747 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Eliteserien | Kristiansund | 17 | 1 008 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Eliteserien | Kristiansund | 6 | 251 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Eliteserien | Kristiansund | 17 | 804 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Kristiansund | 27 | 2 111 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Kristiansund | 4 | 132 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Kristiansund | 13 | 735 | 5 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Sogndal | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017 | Eliteserien | Sogndal | 20 | 903 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Sogndal | 2 | 158 | 0 | 0 | 7,7 |
|---|