
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,5 mil. € (10. 12. 2024)
Poslední aktualizace:
Bryan Colula – současný klub: Club Leon. Pozice: Obránce, Národnost: Mexiko, Věk: 30, Výška: 176 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. Bryan Colula v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Bryan Colula, byl Club Leon - Atletico San Luis; na hřišti strávil 23 minut. Datum zápasu: 15. září 2026.
Club Leon: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Club Leon za sezonu 2026/27 odehrál hráč Bryan Colula 237 minut a v základní sestavě nastoupil do 2 zápasů.
Club Leon: zápasy: 23, góly: 1, asistence: 1
Mazatlan: zápasy: 136, góly: 8, asistence: 2
Club America: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Necaxa: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Guadalajara: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Club Leon, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Club Leon | 30 let | 1 mil. € | |
| Mazatlan | 29 let | 1,2 mil. € | |
| Mazatlan | 29 let | 1,5 mil. € | |
| Mazatlan | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Mazatlan | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Mazatlan | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Mazatlan | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Mazatlan | 26 let | 1,2 mil. € | |
| Mazatlan | 26 let | 1,2 mil. € | |
| Mazatlan | 26 let | 1 mil. € | |
| Mazatlan | 26 let | 800 tis. € | |
| Mazatlan | 25 let | 800 tis. € | |
| Club America | 25 let | 300 tis. € | |
| Club Tijuana | 24 let | 400 tis. € | |
| Club Tijuana | 24 let | 400 tis. € | |
| Club Tijuana | 24 let | 400 tis. € | |
| Club Tijuana | 23 let | 500 tis. € | |
| Necaxa | 22 let | 300 tis. € | |
| Necaxa | 21 let | 200 tis. € |
Post: Obránce.
Bryan Colula hraje za klub Club Leon.
Bryan Colula měří 176 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Mexiko.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Bryan Colula v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Bryan Colula v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 237. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Club Leon | 6 | 237 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026 | Leagues Cup | Club Leon | 6 | 187 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Liga MX | Club Leon | 11 | 716 | 1 | 1 | 6,5 |
| Liga MX | Mazatlan | 15 | 1 162 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Leagues Cup | Mazatlan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025 | Leagues Cup | Mazatlan | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024-2025 | Liga MX |
| Mazatlan |
| 30 |
| 2 120 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Leagues Cup | Mazatlan | 4 | 261 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Leagues Cup | Mazatlan | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Liga MX | Mazatlan | 19 | 1 392 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Mazatlan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Leagues Cup | Mazatlan | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Liga MX | Mazatlan | 27 | 1 897 | 2 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Mazatlan | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Liga MX | Mazatlan | 32 | 1 899 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX | Mazatlan | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Club America | 3 | 139 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Pohár mistrů CONCACAF | Club America | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga MX | Necaxa | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Mexico Copa MX | Guadalajara | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Necaxa | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|