Reklama
Bryan Róchez – současný klub: Leixoes. Pozice: Útočník, Národnost: Honduras, Věk: 31, Výška: 181 cm, Tržní hodnota: 150 tis. €. 2026-2027: zápasy: 7, góly: 2, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Honduras - Jamaica (6. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 700 tis. € (10. 1. 2019)
Leixoes: zápasy: 9, góly: 6, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Leixoes za sezonu 2026/27 odehrál hráč Bryan Róchez 205 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Leixoes: zápasy: 33, góly: 11, asistence: 2
Mafra: zápasy: 16, góly: 3, asistence: 1
Uniao Leiria: zápasy: 24, góly: 11, asistence: 4
Portimonense: zápasy: 24, góly: 1, asistence: 2
Nacional da Madeira: zápasy: 100, góly: 31, asistence: 4
Orlando City: zápasy: 3, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Leixoes, Výsledky živě
Bryan Róchez – věk: 31 let. Datum narození: 1. ledna 1995.
Post: Útočník.
Bryan Róchez hraje za klub Leixoes.
Bryan Róchez měří 181 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Leixoes | 31 let | 150 tis. € | |
| Leixoes | 30 let | 175 tis. € | |
| Mafra | 30 let | 225 tis. € | |
| Uniao Leiria | 29 let | 400 tis. € | |
| Uniao Leiria | 28 let | 400 tis. € | |
| Portimonense | 28 let | 500 tis. € | |
| Portimonense | 27 let | 550 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 27 let | 550 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 27 let | 525 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 26 let | 600 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 26 let | 600 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 25 let | 500 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 25 let | 400 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 24 let | 500 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 24 let | 700 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 24 let | 700 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 23 let | 175 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 23 let | 250 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 22 let | 250 tis. € | |
| Atlanta United | 22 let | 350 tis. € | |
| Orlando City | 22 let | 400 tis. € | |
| Orlando City | 21 let | 450 tis. € | |
| Orlando City | 21 let | 600 tis. € | |
| Orlando City | 20 let | 500 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Honduras.
Tržní hodnota: 150 tis. €.
Bryan Róchez v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Bryan Róchez v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 378.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Portugal 2 | Leixoes | 3 | 205 | 1 | 0 | 6,7 |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 4 | 173 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2026 | Kvalifikace MS (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 1 | 24 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2025-2026 | Liga Portugal 2 | Leixoes | 29 | 1 774 | 10 | 2 | 6,7 |
| Portugalský pohár | Leixoes | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Liga Portugal 2 | Mafra | 16 | 965 | 3 | 1 | 6,6 |
| HondurasReprezentace |
| 1 |
| 18 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Liga Portugal 2 | Uniao Leiria | 22 | 1 434 | 11 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Uniao Leiria | 2 | 48 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 4 | 122 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 2 | 95 | 2 | 0 | 7,5 |
| 2022-2023 | Primeira Liga | Portimonense | 21 | 890 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský ligový pohár | Portimonense | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Portugalský pohár | Portimonense | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Kvalifikace MS (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 2 | 79 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Nacional da Madeira | 24 | 1 827 | 14 | 2 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Nacional da Madeira | 1 | 97 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Nacional da Madeira | 33 | 1 290 | 6 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Nacional da Madeira | 3 | 221 | 1 | 0 | – | |
| Portugalský ligový pohár | Nacional da Madeira | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Nacional da Madeira | 8 | 454 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Primeira Liga | Nacional da Madeira | 30 | 1 763 | 10 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Major League Soccer | Orlando City | 2 | 29 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | USL Championship | Orlando City | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|