Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1 mil. € (17. 12. 2019)
Poslední aktualizace:
Bryan Smeets – současný klub: K Lierse. Pozice: Záložník, Národnost: Nizozemsko, Věk: 33, Výška: 182 cm, Tržní hodnota: 100 tis. €. Bryan Smeets v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Bryan Smeets, byl Koninklijke Lierse Sportkring - Francs Borains; na hřišti strávil 63 minut. Datum zápasu: 10. října 2026.
Koninklijke Lierse Sportkring: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Koninklijke Lierse Sportkring za sezonu 2026/27 odehrál hráč Bryan Smeets 346 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
Koninklijke Lierse Sportkring: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
MVV Maastricht: zápasy: 70, góly: 15, asistence: 16
RWDM Brussels: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 5
KVSK Lommel: zápasy: 10, góly: 1, asistence: 0
Sparta Rotterdam: zápasy: 73, góly: 10, asistence: 11
Oss: zápasy: 21, góly: 6, asistence: 1
Související stránky: K Lierse
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| K Lierse | 33 let | 100 tis. € | |
| MVV Maastricht | 32 let | 250 tis. € | |
| MVV Maastricht | 32 let | 250 tis. € | |
| MVV Maastricht | 32 let | 300 tis. € | |
| MVV Maastricht | 31 let | 300 tis. € | |
| MVV Maastricht | 31 let | 250 tis. € | |
| Free Player | 30 let | 200 tis. € | |
| RWDM Brussels | 30 let | 400 tis. € | |
| RWDM Brussels | 29 let | 450 tis. € | |
| KVSK Lommel | 29 let | 600 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 29 let | 600 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 28 let | 700 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 28 let | 650 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 27 let | 800 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 27 let | 800 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 27 let | 1 mil. € | |
| Sparta Rotterdam | 26 let | 700 tis. € | |
| Sparta Rotterdam | 26 let | 500 tis. € | |
| Oss | 26 let | 450 tis. € | |
| Oss | 26 let | 375 tis. € | |
| De Graafschap | 24 let | 300 tis. € | |
| De Graafschap | 24 let | 300 tis. € | |
| De Graafschap | 23 let | 450 tis. € | |
| De Graafschap | 23 let | 300 tis. € | |
| De Graafschap | 22 let | 300 tis. € | |
| De Graafschap | 22 let | 200 tis. € | |
| MVV Maastricht | 22 let | 200 tis. € | |
| MVV Maastricht | 21 let | 150 tis. € | |
| MVV Maastricht | 21 let | 150 tis. € | |
| MVV Maastricht | 20 let | 175 tis. € | |
| MVV Maastricht | 19 let | 100 tis. € | |
| MVV Maastricht | 17 let | 75 tis. € | |
| MVV Maastricht | 16 let | 50 tis. € |
Bryan Smeets – věk: 33 let. Datum narození: 22. listopadu 1992.
Post: Záložník.
Bryan Smeets hraje za klub K Lierse.
Bryan Smeets měří 182 cm.
Preferovaná noha: Obě.
Národnost: Nizozemsko.
Tržní hodnota: 100 tis. €.
Bryan Smeets v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Bryan Smeets v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 346. Průměrné hodnocení: 6,1.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Challenger Pro League (Belgie) | Koninklijke Lierse Sportkring | 5 | 346 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 34 | 2 795 | 5 | 9 | 6,7 |
| Netherlands KNVB Cup | MVV Maastricht | 2 | 162 | 0 | 2 | 7,2 | |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 33 | 2 622 | 10 | 5 | 6,9 |
| Netherlands KNVB Cup | MVV Maastricht | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2022-2023 | Challenger Pro League (Belgie) | RWDM Brussels | 14 |
| 848 |
| 0 |
| 5 |
| 6,8 |
| 2021-2022 | Challenger Pro League (Belgie) | KVSK Lommel | 10 | 878 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Sparta Rotterdam | 20 | 1 482 | 2 | 2 | 6,6 | |
| Netherlands KNVB Cup | Sparta Rotterdam | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 27 | 1 654 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Sparta Rotterdam | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 22 | 1 775 | 4 | 6 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Sparta Rotterdam | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | Oss | 21 | 1 862 | 6 | 1 | 7,0 |
|---|