Nejvyšší: 2,2 mil. € (4. 6. 2018)
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 31 let | 225 tis. € | |
| Free Player | 31 let | 300 tis. € | |
| Paide Linnameeskond | 31 let | 400 tis. € | |
| Al Orooba | 30 let | 500 tis. € | |
| Al Orooba | 30 let | 650 tis. € | |
| Sanat Naft | 29 let | 650 tis. € | |
| Hammarby | 29 let | 750 tis. € | |
| Hammarby | 28 let | 900 tis. € | |
Poslední aktualizace:
Pozice: Útočník, Národnost: Gambie, Věk: 31, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 225 tis. €. Bubacarr Trawally v sezoně 2024-2025: 14 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Bubacarr Trawally, byl Al Bataeh - Al Orooba(UAE); na hřišti strávil 6 minut. Datum zápasu: 10. ledna 2025.
Al Orooba(UAE): zápasy: 14, góly: 1, asistence: 0
Ajman: zápasy: 57, góly: 19, asistence: 5
Hammarby: zápasy: 14, góly: 2, asistence: 0
Al-Shabab: zápasy: 11, góly: 3, asistence: 2
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022): zápasy: 29, góly: 11, asistence: 2
Yanbian(1994-2019): zápasy: 54, góly: 26, asistence: 4
Související stránky: Výsledky živě
Bubacarr Trawally – věk: 31 let. Datum narození: 10. listopadu 1994.
Post: Útočník.
Bubacarr Trawally měří 180 cm.
| Hammarby |
| 28 let |
| 1,2 mil. € |
| Hammarby | 27 let | 1,5 mil. € |
| Hammarby | 27 let | 1,8 mil. € |
| Ajman | 27 let | 2 mil. € |
| Ajman | 26 let | 1 mil. € |
| Ajman | 26 let | 800 tis. € |
| Ajman | 25 let | 950 tis. € |
| Ajman | 25 let | 1,2 mil. € |
| Al Shabab | 24 let | 1,5 mil. € |
| Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 24 let | 1,5 mil. € |
| Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 23 let | 2,2 mil. € |
| Yanbian(1994-2019) | 23 let | 1,4 mil. € |
| Yanbian(1994-2019) | 22 let | 650 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 22 let | 600 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 22 let | 600 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 21 let | 500 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 20 let | 550 tis. € |
| Yanbian(1994-2019) | 20 let | 400 tis. € |
| Zhejiang | 20 let | 100 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Gambie.
Tržní hodnota: 225 tis. €.
Bubacarr Trawally v sezoně 2024-2025: 14 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Bubacarr Trawally v sezoně 2024-2025: 14 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 075. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Pro League (SAE) | Al Orooba(UAE) | 12 | 920 | 1 | 0 | 6,4 |
| Ligový pohár (SAE) | Al Orooba(UAE) | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Iran Pro League | Ajman | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Allsvenskan | Hammarby | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Švédský pohár | Hammarby | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Allsvenskan | Hammarby | 9 | 367 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 |
|---|
| Švédský pohár |
| Hammarby |
| 1 |
| 7 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Pro League (SAE) | Ajman | 17 | 1 526 | 6 | 1 | 6,4 |
| Ligový pohár (SAE) | Ajman | 3 | 210 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | Pro League (SAE) | Ajman | 24 | 1 997 | 7 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Pro League (SAE) | Ajman | 12 | 1 067 | 5 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | Saudi Pro League | Al-Shabab | 11 | 830 | 3 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čínská Super League | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 12 | 943 | 5 | 1 | 7,0 |
| 2018 | Čínská Super League | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 12 | 1 077 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Čínská Super League | Guizhou Hengfeng FC(2005-2022) | 5 | 449 | 4 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čínská Super League | Yanbian(1994-2019) | 11 | 913 | 12 | 2 | 7,7 |
| 2016-2017 | Čínská Super League | Yanbian(1994-2019) | 25 | 2 160 | 6 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Čínská Super League | Yanbian(1994-2019) | 3 | 267 | 2 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2015-2016 | Čínská Super League | Yanbian(1994-2019) | 15 | 1 084 | 6 | 2 | 7,1 |
|---|