Reklama
Celil Yüksel – současný klub: Samsunspor. Pozice: Záložník, Národnost: Turecko, Věk: 28, Výška: 165 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. 2026-2027: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Başakşehir - Samsunspor (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 1 mil. € (29. 9. 2026)
Samsunspor: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Samsunspor za sezonu 2026/27 odehrál hráč Celil Yüksel 577 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Samsunspor: zápasy: 93, góly: 2, asistence: 5
Göztepe: zápasy: 29, góly: 1, asistence: 2
Adanaspor: zápasy: 76, góly: 7, asistence: 9
Boluspor: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Keçiörengücü: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Kayserispor: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Samsunspor, Výsledky živě
Celil Yüksel – věk: 28 let. Datum narození: 1. ledna 1998.
Post: Záložník.
Celil Yüksel hraje za klub Samsunspor.
Celil Yüksel měří 165 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Samsunspor | 28 let | 1 mil. € | |
| Samsunspor | 28 let | 800 tis. € | |
| Samsunspor | 27 let | 800 tis. € | |
| Samsunspor | 27 let | 900 tis. € | |
| Samsunspor | 27 let | 900 tis. € | |
| Samsunspor | 26 let | 700 tis. € | |
| Samsunspor | 26 let | 900 tis. € | |
| Göztepe | 26 let | 700 tis. € | |
| Göztepe | 26 let | 750 tis. € | |
| Göztepe | 25 let | 750 tis. € | |
| Göztepe | 25 let | 800 tis. € | |
| Samsunspor | 25 let | 750 tis. € | |
| Samsunspor | 25 let | 700 tis. € | |
| Samsunspor | 24 let | 650 tis. € | |
| Adanaspor | 24 let | 650 tis. € | |
| Adanaspor | 24 let | 700 tis. € | |
| Adanaspor | 23 let | 325 tis. € | |
| Adanaspor | 22 let | 275 tis. € | |
| Adanaspor | 22 let | 125 tis. € | |
| Adanaspor | 22 let | 75 tis. € | |
| Galatasaray U21 | 21 let | 100 tis. € | |
| Galatasaray | 21 let | 100 tis. € | |
| Galatasaray U21 | 20 let | 50 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Turecko.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Celil Yüksel v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Celil Yüksel v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 577. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Lig | Samsunspor | 8 | 577 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Süper Lig | Samsunspor | 20 | 1 154 | 0 | 1 | 6,6 |
| Konferenční liga | Samsunspor | 7 | 424 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Turecký pohár | Samsunspor | 3 | 245 | 1 | 2 | 8,1 | |
| Evropská liga | Samsunspor | 2 | 126 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Turecký superpohár | Samsunspor | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Süper Lig | Samsunspor |
| 20 |
| 1 007 |
| 0 |
| 1 |
| 6,6 |
| 2023-2024 | Turecká první liga | Göztepe | 27 | 1 080 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turecký pohár | Göztepe | 2 | 151 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Turecká první liga | Samsunspor | 29 | 1 732 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turecký pohár | Samsunspor | 3 | 201 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Turecká první liga | Adanaspor | 34 | 2 954 | 4 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turecký pohár | Adanaspor | 2 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Turecká první liga | Adanaspor | 31 | 2 616 | 2 | 4 | 7,2 |
|---|
| 2019-2020 | Turecká první liga | Adanaspor | 9 | 713 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Turecký pohár | Boluspor | 2 | 107 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turecký pohár | Keçiörengücü | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Süper Lig | Kayserispor | 1 | 9 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Süper Lig | Galatasaray | 1 | 2 | 0 | 0 | 7,1 |