Reklama
Ciaron Brown – současný klub: Oxford United. Pozice: Obránce, Národnost: Severní Irsko, Věk: 28, Výška: 182 cm, Tržní hodnota: 1,5 mil. €. 2026-2027: zápasy: 16, góly: 3, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Oxford United - Stockport County (27. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,5 mil. € (2. 3. 2026)
Oxford United: zápasy: 11, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Oxford United za sezonu 2026/27 odehrál hráč Ciaron Brown 990 minut a v základní sestavě nastoupil do 11 zápasů.
Oxford United: zápasy: 208, góly: 16, asistence: 6
Cardiff City: zápasy: 19, góly: 0, asistence: 0
Livingston: zápasy: 34, góly: 1, asistence: 2
Související stránky: Oxford United, Výsledky živě
Ciaron Brown – věk: 28 let. Datum narození: 14. ledna 1998.
Post: Obránce.
Ciaron Brown hraje za klub Oxford United.
Ciaron Brown měří 182 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Severní Irsko.
Tržní hodnota: 1,5 mil. €.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Oxford United | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Oxford United | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Oxford United | 27 let | 1 mil. € | |
| Oxford United | 27 let | 1 mil. € | |
| Oxford United | 26 let | 700 tis. € | |
| Oxford United | 26 let | 700 tis. € | |
| Oxford United | 26 let | 600 tis. € | |
| Oxford United | 25 let | 500 tis. € | |
| Oxford United | 25 let | 350 tis. € | |
| Oxford United | 25 let | 350 tis. € | |
| Oxford United | 24 let | 300 tis. € | |
| Cardiff City | 23 let | 400 tis. € | |
| Cardiff City | 23 let | 600 tis. € | |
| Cardiff City | 23 let | 250 tis. € | |
| Livingston | 23 let | 250 tis. € | |
| Livingston | 22 let | 75 tis. € |
Ciaron Brown v sezoně 2026-2027: 16 zápasů, 3 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Ciaron Brown v sezoně 2026-2027: 16 zápasů, 3 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 422.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Oxford United | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,8 |
| Anglický ligový pohár | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | Severní IrskoReprezentace | 4 | 342 | 2 | 0 | 7,0 | |
| 2026 | Mezinárodní přátelská utkání | Severní IrskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| Kvalifikace MS (Evropa) | Severní IrskoReprezentace | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Championship | Oxford United | 37 | 3 321 | 3 | 1 | 6,5 |
| FA Cup |
| Oxford United |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,2 |
| Mezinárodní přátelská utkání | Severní IrskoReprezentace | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Championship | Oxford United | 41 | 3 612 | 4 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický ligový pohár | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga národů | Severní IrskoReprezentace | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Mistrovství Evropy | Severní IrskoReprezentace | 4 | 207 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | League One | Oxford United | 48 | 4 298 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 3 | 199 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 2 | 123 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Anglický ligový pohár | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Severní IrskoReprezentace | 1 | 69 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022-2023 | League One | Oxford United | 44 | 3 776 | 2 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 2 | 174 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Anglický ligový pohár | Oxford United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga národů | Severní IrskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikace ME | Severní IrskoReprezentace | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Kvalifikace MS (Evropa) | Severní IrskoReprezentace | 2 | 170 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|
| 2021-2022 | League One | Oxford United | 13 | 997 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Cardiff City | 5 | 423 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Cardiff City | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Severní IrskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021 | Mezinárodní přátelská utkání | Severní IrskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Championship | Cardiff City | 12 | 1 042 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Livingston | 16 | 1 116 | 1 | 1 | 6,3 | |
| Skotský ligový pohár | Livingston | 2 | 58 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Severní IrskoReprezentace | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | Livingston | 9 | 810 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotský pohár | Livingston | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Anglický ligový pohár | Cardiff City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | Severní IrskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | RumunskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Scottish Premiership | Livingston | 5 | 381 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|