Reklama
Daiki Miya – současný klub: Avispa Fukuoka. Pozice: Obránce, Národnost: Japonsko, Věk: 30, Výška: 186 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. 2026-2027: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka (24. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 700 tis. € (5. 1. 2023)
Avispa Fukuoka: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Avispa Fukuoka za sezonu 2026/27 odehrál hráč Daiki Miya 214 minut a v základní sestavě nastoupil do 2 zápasů.
Avispa Fukuoka: zápasy: 106, góly: 3, asistence: 1
Hokkaido Consadole Sapporo: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0
Nagoya Grampus: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Sagan Tosu: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 0
Vissel Kobe: zápasy: 17, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Avispa Fukuoka, Výsledky živě
Daiki Miya – věk: 30 let. Datum narození: 1. dubna 1996.
Post: Obránce.
Daiki Miya hraje za klub Avispa Fukuoka.
Daiki Miya měří 186 cm.
Preferovaná noha: Levá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Avispa Fukuoka | 30 let | 300 tis. € | |
| Consadole Sapporo | 29 let | 350 tis. € | |
| Nagoya Grampus | 29 let | 450 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 28 let | 550 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 28 let | 450 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 27 let | 500 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 27 let | 600 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 26 let | 700 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 26 let | 600 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 25 let | 500 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 25 let | 400 tis. € | |
| Avispa Fukuoka | 24 let | 350 tis. € | |
| Mito Hollyhock | 23 let | 300 tis. € | |
| Vissel Kobe | 23 let | 250 tis. € | |
| Vissel Kobe | 22 let | 75 tis. € |
Národnost: Japonsko.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
Daiki Miya v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Daiki Miya v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 214. Průměrné hodnocení: 6,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 League | Avispa Fukuoka | 6 | 214 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | J1 League | Avispa Fukuoka | 4 | 137 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | J1 League | Avispa Fukuoka | 1 | 11 | 0 | 0 | 7,0 |
| J2 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 1 | 16 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | J2 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,1 |
| J1 League | Nagoya Grampus | 5 | 345 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 |
| Hokkaido Consadole Sapporo |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| J1 League | Avispa Fukuoka | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | J1 League | Avispa Fukuoka | 19 | 1 641 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | J1 League | Avispa Fukuoka | 4 | 275 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japonský ligový pohár | Avispa Fukuoka | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Pohár císaře | Avispa Fukuoka | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
| 2023 | J1 League | Avispa Fukuoka | 8 | 684 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | J1 League | Avispa Fukuoka | 10 | 832 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japonský ligový pohár | Avispa Fukuoka | 2 | 88 | 0 | 0 | – |
| 2022 | J1 League | Avispa Fukuoka | 8 | 720 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | J1 League | Avispa Fukuoka | 21 | 1 832 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021 | J1 League | Avispa Fukuoka | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Avispa Fukuoka | 13 | 780 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár císaře | Avispa Fukuoka | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Sagan Tosu | 6 | 521 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | J1 League | Sagan Tosu | 6 | 495 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | J1 League | Sagan Tosu | 2 | 157 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2019 | J1 League | Vissel Kobe | 4 | 349 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | J1 League | Vissel Kobe | 9 | 809 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Vissel Kobe | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | J1 League | Vissel Kobe | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|