Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 1,2 mil. € (16. 5. 2024)
Poslední aktualizace:
Dálcio – současný klub: APOEL Nicosia. Pozice: Útočník, Národnost: Guinea-Bissau, Věk: 30, Výška: 186 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. Dálcio v sezoně 2024-2025: 33 zápasů, 1 gól a 2 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Dálcio, byl Guinea Bissau - Nigeria; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 29. září 2026.
APOEL Nicosia: zápasy: 4, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu APOEL Nicosia za sezonu 2026/27 odehrál hráč Dálcio 360 minut a v základní sestavě nastoupil do 4 zápasů.
Ankaragücü: zápasy: 13, góly: 1, asistence: 1
Crvena Zvezda: zápasy: 20, góly: 0, asistence: 1
APOEL Nicosia: zápasy: 22, góly: 0, asistence: 0
Ionikos Nikaia: zápasy: 33, góly: 2, asistence: 1
Panetolikos Agrinio: zápasy: 61, góly: 1, asistence: 2
Belenenses SAD: zápasy: 41, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: APOEL Nicosia, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| APOEL Nicosia | 30 let | 1 mil. € | |
| APOEL Nicosia | 29 let | 1 mil. € | |
| APOEL Nicosia | 29 let | 1 mil. € | |
| Ankaragücü | 29 let | 850 tis. € | |
| Ankaragücü | 28 let | 1 mil. € | |
| Crvena Zvezda | 28 let | 1 mil. € | |
| APOEL Nicosia | 27 let | 1,2 mil. € | |
| APOEL Nicosia | 27 let | 1 mil. € | |
| APOEL Nicosia | 27 let | 700 tis. € | |
| APOEL Nicosia | 26 let | 600 tis. € | |
| Ionikos Nikaia | 26 let | 600 tis. € | |
| Ionikos Nikaia | 25 let | 400 tis. € | |
| Panetolikos Agrinio | 24 let | 400 tis. € | |
| Panetolikos Agrinio | 24 let | 400 tis. € | |
| Panetolikos Agrinio | 23 let | 400 tis. € | |
| Panetolikos Agrinio | 23 let | 500 tis. € | |
| Belenenses SAD | 23 let | 500 tis. € | |
| Belenenses SAD | 22 let | 400 tis. € | |
| Belenenses SAD | 22 let | 400 tis. € | |
| Rangers | 21 let | 350 tis. € | |
| Benfica B | 21 let | 700 tis. € | |
| Benfica B | 20 let | 800 tis. € | |
| Benfica B | 19 let | 800 tis. € | |
| Benfica B | 19 let | 900 tis. € | |
| Os Belenenses | 18 let | 200 tis. € |
Dálcio – věk: 30 let. Datum narození: 22. května 1996.
Post: Útočník.
Dálcio hraje za klub APOEL Nicosia.
Dálcio měří 186 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Guinea-Bissau.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Dálcio v sezoně 2024-2025: 33 zápasů, 1 gól a 2 asistence ve všech soutěžích.
Dálcio v sezoně 2024-2025: 33 zápasů, 1 gól a 2 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 944.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Africký pohár národů CAF | Guinea-BissauReprezentace | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | Guinea-BissauReprezentace | 5 | 289 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Africký pohár národů CAF | Guinea-BissauReprezentace | 6 | 379 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Turecká první liga | Ankaragücü | 13 | 986 | 1 | 1 | 6,8 |
| Superliga | Crvena Zvezda | 13 | 756 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Liga mistrů UEFA | Crvena Zvezda |
| 7 |
| 202 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2023-2024 | Konferenční liga UEFA | APOEL Nicosia | 5 | 424 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kyperská první divize | APOEL Nicosia | 3 | 114 | 0 | 0 | – | |
| Africký pohár národů CAF | Guinea-BissauReprezentace | 2 | 101 | 0 | 1 | 6,6 | |
| World Championship qualification (CAF) | Guinea-BissauReprezentace | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Africký pohár národů CAF | Guinea-BissauReprezentace | 4 | 267 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Kyperská první divize | APOEL Nicosia | 7 | 384 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga UEFA | APOEL Nicosia | 5 | 426 | 0 | 0 | – | |
| Africký pohár národů CAF | Guinea-BissauReprezentace | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Konferenční liga UEFA | APOEL Nicosia | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecká Super League | Ionikos Nikaia | 31 | 2 550 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Greek Cup | Ionikos Nikaia | 2 | 109 | 0 | 0 | – | |
| Africký pohár národů CAF | Guinea-BissauReprezentace | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Řecká Super League | Panetolikos Agrinio | 30 | 1 987 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Panetolikos Agrinio | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Řecká Super League | Panetolikos Agrinio | 30 | 2 268 | 1 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 23 | 1 205 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Belenenses SAD | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Hamilton Academical | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 3 | 125 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 14 | 620 | 0 | 0 | – |
|---|