Reklama
Dan Ndoye – současný klub: Nott'm Forest. Pozice: Útočník, Národnost: Švýcarsko, Věk: 26, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 35 mil. €. 2026-2027: zápasy: 14, góly: 4, asistence: 3. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Brentford - Nottingham Forest (31. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 40 mil. € (16. 10. 2025)
Nottingham Forest: zápasy: 9, góly: 2, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Nottingham Forest za sezonu 2026/27 odehrál hráč Dan Ndoye 600 minut a v základní sestavě nastoupil do 9 zápasů.
Nottingham Forest: zápasy: 47, góly: 4, asistence: 1
Bologna: zápasy: 75, góly: 11, asistence: 7
Basel 1893: zápasy: 97, góly: 12, asistence: 12
OGC Nice: zápasy: 38, góly: 3, asistence: 2
Lausanne Sports: zápasy: 32, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Nott'm Forest, Výsledky živě
Dan Ndoye – věk: 26 let. Datum narození: 25. října 2000.
Post: Útočník.
Dan Ndoye hraje za klub Nott'm Forest.
Dan Ndoye měří 184 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Nott'm Forest | 25 let | 35 mil. € | |
| Nott'm Forest | 25 let | 32 mil. € | |
| Nott'm Forest | 25 let | 35 mil. € | |
| Nott'm Forest | 25 let | 40 mil. € | |
| Nott'm Forest | 24 let | 40 mil. € | |
| Bologna | 24 let | 35 mil. € | |
| Bologna | 24 let | 25 mil. € | |
| Bologna | 23 let | 22 mil. € | |
| Bologna | 23 let | 14 mil. € | |
| Bologna | 23 let | 10 mil. € | |
| Bologna | 22 let | 8,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 21 let | 4 mil. € | |
| Basel 1893 | 21 let | 4 mil. € | |
| Nice | 20 let | 4 mil. € | |
| Nice | 20 let | 4 mil. € | |
| Nice | 19 let | 2 mil. € | |
| Lausanne Sports | 19 let | 1,3 mil. € | |
| Lausanne Sports | 19 let | 900 tis. € | |
| Lausanne Sports | 19 let | 1 mil. € | |
| Lausanne Sports | 18 let | 1 mil. € | |
| Lausanne Sports | 18 let | 600 tis. € |
Národnost: Švýcarsko.
Tržní hodnota: 35 mil. €.
Dan Ndoye v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 4 góly a 3 asistence ve všech soutěžích.
Dan Ndoye v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 4 góly a 3 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 964.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Nottingham Forest | 9 | 600 | 2 | 0 | 6,6 |
| Anglický ligový pohár | Nottingham Forest | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga národů | ŠvýcarskoReprezentace | 4 | 334 | 2 | 3 | 8,0 | |
| 2026 | Mistrovství světa | ŠvýcarskoReprezentace | 6 | 408 | 2 | 0 | 7,0 |
| Kvalifikace MS (Evropa) | ŠvýcarskoReprezentace | 4 | 354 | 1 | 3 | 7,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 90 | 2 | 0 | 7,8 | |
| 2025-2026 |
|---|
| Premier League |
| Nottingham Forest |
| 24 |
| 1 176 |
| 1 |
| 1 |
| 6,5 |
| Evropská liga | Nottingham Forest | 12 | 769 | 1 | 0 | 6,6 |
| FA Cup | Nottingham Forest | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 123 | 1 | 0 | 7,1 |
| Kvalifikace MS (Evropa) | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2024-2025 | Serie A | Bologna | 30 | 2 151 | 8 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bologna | 8 | 619 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Coppa Italia | Bologna | 3 | 252 | 1 | 2 | 7,3 | |
| Liga národů | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Mistrovství Evropy | ŠvýcarskoReprezentace | 10 | 582 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Bologna | 32 | 1 775 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Bologna | 2 | 125 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Konferenční liga | Basel 1893 | 2 | 177 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Švýcarská Super League | Basel 1893 | 2 | 180 | 1 | 2 | 7,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 4 | 300 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Mistrovství Evropy U21 | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022-2023 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 31 | 2 202 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | Basel 1893 | 19 | 1 436 | 1 | 3 | 6,6 | |
| Švýcarský pohár | Basel 1893 | 3 | 214 | 2 | 0 | 6,1 | |
| Kvalifikace ME | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 24 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Liga národů | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mistrovství Evropy U21 | ŠvýcarskoReprezentace | 3 | 260 | 2 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 30 | 2 183 | 3 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | Basel 1893 | 8 | 527 | 2 | 2 | 6,8 | |
| Švýcarský pohár | Basel 1893 | 2 | 133 | 0 | 0 | – | |
| Ligue 1 | OGC Nice | 3 | 204 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | ŠvýcarskoReprezentace | 8 | 679 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2020-2021 | Ligue 1 | OGC Nice | 28 | 533 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | OGC Nice | 5 | 188 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | OGC Nice | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Coupe de France | OGC Nice | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Švýcarská Challenge League | Lausanne Sports | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | ŠvýcarskoReprezentace | 4 | 210 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy U21 | ŠvýcarskoReprezentace | 3 | 184 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Švýcarská Challenge League | Lausanne Sports | 19 | 946 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarský pohár | Lausanne Sports | 1 | 87 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | ŠvýcarskoReprezentace | 4 | 106 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Švýcarská Challenge League | Lausanne Sports | 11 | 376 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|