Reklama
Daniel Batz – současný klub: Borussia M’gladbach. Pozice: Brankář, Národnost: Německo, Věk: 35, Výška: 191 cm, Tržní hodnota: 350 tis. €. 2026-2027: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Borussia Monchengladbach - Paderborn 07 (31. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 350 tis. € (12. 6. 2023)
Borussia Monchengladbach: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Borussia Monchengladbach za sezonu 2026/27 odehrál hráč Daniel Batz 90 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Borussia Monchengladbach: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Mainz 05: zápasy: 31, góly: 0, asistence: 0
Saarbrücken: zápasy: 117, góly: 0, asistence: 1
Saar 05 Saarbrucken: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Borussia M’gladbach, Výsledky živě
Daniel Batz – věk: 35 let. Datum narození: 12. ledna 1991.
Post: Brankář.
Daniel Batz hraje za klub Borussia M’gladbach.
Daniel Batz měří 191 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Mainz | 35 let | 350 tis. € | |
| Mainz | 35 let | 350 tis. € | |
| Mainz | 34 let | 250 tis. € | |
| Mainz | 34 let | 250 tis. € | |
| Mainz | 33 let | 350 tis. € | |
| Mainz | 33 let | 350 tis. € | |
| Mainz | 32 let | 350 tis. € | |
| Saarbrücken | 32 let | 350 tis. € | |
| Saarbrücken | 31 let | 300 tis. € | |
| Saarbrücken | 31 let | 250 tis. € | |
| Saarbrücken | 30 let | 250 tis. € | |
| Saarbrücken | 30 let | 250 tis. € | |
| Saarbrücken | 30 let | 225 tis. € | |
| Saarbrücken | 29 let | 225 tis. € | |
| Saarbrücken | 29 let | 200 tis. € | |
| Saarbrücken | 28 let | 150 tis. € | |
| Saarbrücken | 28 let | 150 tis. € | |
| Saarbrücken | 27 let | 150 tis. € | |
| Saarbrücken | 27 let | 150 tis. € | |
| Saarbrücken | 26 let | 150 tis. € | |
| Elversberg | 26 let | 150 tis. € | |
| Elversberg | 25 let | 150 tis. € | |
| Elversberg | 25 let | 150 tis. € | |
| Chemnitzer | 24 let | 200 tis. € | |
| Chemnitzer | 24 let | 250 tis. € | |
| Freiburg | 24 let | 250 tis. € | |
| Freiburg | 23 let | 250 tis. € | |
| Freiburg | 23 let | 250 tis. € | |
| Freiburg | 22 let | 300 tis. € | |
| Freiburg | 22 let | 300 tis. € | |
| Freiburg | 21 let | 300 tis. € | |
| Freiburg | 21 let | 200 tis. € | |
| Freiburg | 20 let | 200 tis. € | |
| Nürnberg | 20 let | 100 tis. € | |
| Nürnberg | 20 let | 100 tis. € | |
| Nürnberg | 19 let | 100 tis. € | |
| Nurnberg II | 18 let | 50 tis. € | |
| Nurnberg II | 18 let | 25 tis. € |
Národnost: Německo.
Tržní hodnota: 350 tis. €.
Daniel Batz v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Daniel Batz v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 180. Průměrné hodnocení: 7,5.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |
| Německý pohár | Borussia Monchengladbach | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Bundesliga | Mainz 05 | 21 | 1 890 | 0 | 0 | 6,7 |
| Konferenční liga | Mainz 05 | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2023-2024 | Bundesliga | Mainz 05 | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | 3. Liga | Saarbrücken | 37 | 3 330 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 |
| 3. Liga |
| Saarbrücken |
| 38 |
| 3 420 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2020-2021 | 3. Liga | Saarbrücken | 38 | 3 420 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Německý pohár | Saarbrücken | 4 | 420 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Německý pohár | Saar 05 Saarbrucken | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |