Reklama
Pozice: Obránce, Národnost: Norsko, Věk: 32, Výška: 188 cm, Tržní hodnota: 125 tis. €. 2025-2026: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Mjallby AIF - Elfsborg (4. října 2025).
Poslední aktualizace:
Nejvyšší: 700 tis. € (19. 6. 2022)
Elfsborg: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
ADO Den Haag: zápasy: 18, góly: 0, asistence: 0
Aalborg: zápasy: 87, góly: 3, asistence: 2
AIK: zápasy: 29, góly: 0, asistence: 0
Stabaek: zápasy: 90, góly: 0, asistence: 2
Související stránky: Výsledky živě
Daniel Granli – věk: 32 let. Datum narození: 1. května 1994.
Post: Obránce.
Daniel Granli měří 188 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Norsko.
Tržní hodnota: 125 tis. €.
Daniel Granli v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 32 let | 125 tis. € | |
| Free Player | 31 let | 200 tis. € | |
| Elfsborg | 31 let | 225 tis. € | |
| Elfsborg | 31 let | 250 tis. € | |
| ADO Den Haag | 30 let | 275 tis. € | |
| ADO Den Haag | 30 let | 275 tis. € | |
| ADO Den Haag | 29 let | 400 tis. € | |
| Aalborg | 29 let | 450 tis. € | |
| Aalborg | 28 let | 500 tis. € | |
| Aalborg | 28 let | 600 tis. € | |
| Aalborg | 28 let | 700 tis. € | |
| Aalborg | 27 let | 600 tis. € | |
| Aalborg | 27 let | 600 tis. € | |
| Aalborg | 26 let | 600 tis. € | |
| AIK | 26 let | 600 tis. € | |
| AIK | 25 let | 400 tis. € | |
| AIK | 25 let | 500 tis. € | |
| AIK | 25 let | 200 tis. € | |
| Stabaek | 24 let | 300 tis. € | |
| Stabaek | 23 let | 200 tis. € | |
| Stabaek | 22 let | 200 tis. € | |
| Stabaek | 21 let | 200 tis. € | |
| Stabaek | 20 let | 200 tis. € | |
| Stabaek | 19 let | 100 tis. € |
Daniel Granli v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 411. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Allsvenskan | Elfsborg | 6 | 411 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Allsvenskan | Elfsborg | 3 | 197 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | Elfsborg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Eerste Divisie | ADO Den Haag | 9 | 238 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | ADO Den Haag | 9 | 638 | 0 | 0 | 6,4 |
| Dánská 1. divize | Aalborg | 1 | 8 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2022-2023 | Dánská Superliga |
| Aalborg |
| 22 |
| 1 581 |
| 2 |
| 1 |
| 6,5 |
| Dánský pohár | Aalborg | 6 | 439 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Dánská Superliga | Aalborg | 28 | 2 291 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dánský pohár | Aalborg | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Dánská Superliga | Aalborg | 27 | 2 000 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga národů | NorskoReprezentace | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Allsvenskan | AIK | 11 | 764 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Evropská liga | AIK | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | AIK | 1 | 81 | 0 | 0 | – | |
| Švédský pohár | AIK | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Allsvenskan | AIK | 11 | 816 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Liga mistrů | AIK | 2 | 195 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Stabaek | 10 | 810 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 1. divisjon (Norsko) | Stabaek | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018 | Eliteserien | Stabaek | 14 | 1 173 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Stabaek | 9 | 653 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017 | Eliteserien | Stabaek | 2 | 30 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Stabaek | 10 | 509 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Eliteserien | Stabaek | 5 | 386 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Eliteserien | Stabaek | 16 | 903 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Eliteserien | Stabaek | 6 | 398 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2014-2015 | Eliteserien | Stabaek | 13 | 264 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2013-2014 | Eliteserien | Stabaek | 3 | 208 | 0 | 0 | – |
|---|