Reklama
Danilo Luiz da Silva – současný klub: Flamengo. Pozice: Obránce, Národnost: Brazílie, Věk: 35, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 1,5 mil. €. 2026: zápasy: 33, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Flamengo - RJ - Fluminense - RJ (11. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 25 mil. € (30. 6. 2015)
Flamengo - RJ: zápasy: 11, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Flamengo - RJ za sezonu 2026 odehrál hráč Danilo Luiz da Silva 620 minut a v základní sestavě nastoupil do 6 zápasů.
Flamengo - RJ: zápasy: 58, góly: 6, asistence: 2
Juventus: zápasy: 227, góly: 11, asistence: 13
Manchester City: zápasy: 53, góly: 4, asistence: 3
Real Madrid: zápasy: 41, góly: 3, asistence: 7
Porto: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Flamengo, Výsledky živě
Danilo Luiz da Silva – věk: 35 let. Datum narození: 15. července 1991.
Post: Obránce.
Danilo Luiz da Silva hraje za klub Flamengo.
Danilo Luiz da Silva měří 184 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Flamengo | 35 let | 1,5 mil. € | |
| Flamengo | 34 let | 2 mil. € | |
| Flamengo | 34 let | 2,5 mil. € | |
| Flamengo | 34 let | 3 mil. € | |
| Flamengo | 33 let | 3,5 mil. € | |
| Juventus | 33 let | 4 mil. € | |
| Juventus | 33 let | 7 mil. € | |
| Juventus | 32 let | 10 mil. € | |
| Juventus | 32 let | 12 mil. € | |
| Juventus | 31 let | 15 mil. € | |
| Juventus | 31 let | 12 mil. € | |
| Juventus | 30 let | 13 mil. € | |
| Juventus | 30 let | 15 mil. € | |
| Juventus | 29 let | 20 mil. € | |
| Juventus | 29 let | 20 mil. € | |
| Juventus | 29 let | 17 mil. € | |
| Juventus | 29 let | 15 mil. € | |
| Juventus | 28 let | 16 mil. € | |
| Juventus | 28 let | 20 mil. € | |
| Man City | 27 let | 20 mil. € | |
| Man City | 27 let | 20 mil. € | |
| Man City | 26 let | 20 mil. € | |
| Man City | 26 let | 18 mil. € | |
| Man City | 26 let | 18 mil. € | |
| Real Madrid | 25 let | 16 mil. € | |
| Real Madrid | 25 let | 16 mil. € | |
| Real Madrid | 25 let | 18 mil. € | |
| Real Madrid | 24 let | 18 mil. € | |
| Real Madrid | 24 let | 20 mil. € | |
| Real Madrid | 23 let | 25 mil. € | |
| Porto | 23 let | 20 mil. € | |
| Porto | 23 let | 14 mil. € | |
| Porto | 21 let | 11,5 mil. € | |
| Porto | 21 let | 11 mil. € | |
| Porto | 20 let | 10 mil. € | |
| Santos | 20 let | 10 mil. € | |
| Santos | 20 let | 10 mil. € | |
| Santos | 20 let | 6 mil. € | |
| Santos | 19 let | 5 mil. € | |
| Santos | 19 let | 2,5 mil. € | |
| Santos | 19 let | 2 mil. € | |
| Santos | 18 let | 1 mil. € | |
| America MG | 18 let | 600 tis. € |
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 1,5 mil. €.
Danilo Luiz da Silva v sezoně 2026: 33 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Danilo Luiz da Silva v sezoně 2026: 33 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 2 268.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilská Serie A | Flamengo - RJ | 11 | 620 | 1 | 0 | 6,7 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Flamengo - RJ | 3 | 185 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Brazilský pohár | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Campeonato Carioca A (Brazílie) | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 1 | 92 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 7 | 488 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mistrovství světa | Brazílie |
| 5 |
| 405 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Brazilská Serie A | Flamengo - RJ | 3 | 193 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Campeonato Carioca A (Brazílie) | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Interkontinentální pohár | Flamengo - RJ | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Brazilská Serie A | Flamengo - RJ | 16 | 1 190 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Flamengo - RJ | 6 | 393 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Mistrovství světa klubů | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Brazilský pohár | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Campeonato Carioca A (Brazílie) | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | Campeonato Carioca A (Brazílie) | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Flamengo - RJ | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilský superpohár | Flamengo - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Serie A | Juventus | 12 | 578 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Liga mistrů | Juventus | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 2 | 44 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2024 | Copa América CONMEBOL | BrazílieReprezentace | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Juventus | 29 | 2 451 | 1 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Juventus | 5 | 450 | 0 | 2 | 7,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Serie A | Juventus | 37 | 3 182 | 3 | 3 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Juventus | 8 | 742 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Liga mistrů | Juventus | 5 | 428 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Coppa Italia | Juventus | 4 | 292 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 2 | 112 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mistrovství světa | BrazílieReprezentace | 3 | 282 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 6 | 527 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | Serie A | Juventus | 22 | 1 895 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Juventus | 5 | 450 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 4 | 227 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Coppa Italia | Juventus | 4 | 283 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 5 | 423 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021 | Copa América CONMEBOL | BrazílieReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2020-2021 | Serie A | Juventus | 34 | 2 918 | 1 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Juventus | 7 | 568 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Coppa Italia | Juventus | 4 | 256 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Italský superpohár | Juventus | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| Copa América CONMEBOL | BrazílieReprezentace | 5 | 395 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Serie A | Juventus | 22 | 1 440 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Juventus | 6 | 470 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Coppa Italia | Juventus | 4 | 241 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Juventus | 1 | 62 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019 | International Champions Cup | Juventus | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League Asia Trophy | Manchester City | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018-2019 | Premier League | Manchester City | 11 | 806 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický ligový pohár | Manchester City | 5 | 316 | 0 | 0 | 7,4 | |
| FA Cup | Manchester City | 4 | 240 | 0 | 1 | 7,3 | |
| Liga mistrů | Manchester City | 2 | 119 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Manchester City | 1 | 16 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 3 | 233 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018 | Mistrovství světa | BrazílieReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Premier League | Manchester City | 23 | 1 341 | 3 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Manchester City | 6 | 368 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016-2017 | LaLiga | Real Madrid | 17 | 1 488 | 1 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Real Madrid | 24 | 2 044 | 2 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Porto | 4 | 319 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Porto | 3 | 144 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Primeira Liga | Porto | 3 | 221 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Primeira Liga | Porto | 4 | 133 | 0 | 0 | – |
|---|