Reklama
David Braz – současný klub: Ponte Preta. Pozice: Obránce, Národnost: Brazílie, Věk: 39, Výška: 187 cm. 2026: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Ponte Preta - Londrina PR (19. května 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Ponte Preta: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Ponte Preta za sezonu 2026 odehrál hráč David Braz 356 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
Ponte Preta: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
Mirassol - SP: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Goiás: zápasy: 25, góly: 0, asistence: 0
Fluminense - RJ: zápasy: 85, góly: 4, asistence: 1
Grêmio - RS: zápasy: 62, góly: 7, asistence: 4
Sivasspor: zápasy: 31, góly: 3, asistence: 0
Související stránky: Ponte Preta, Výsledky živě
David Braz – věk: 39 let. Datum narození: 21. května 1987.
Post: Obránce.
David Braz hraje za klub Ponte Preta.
David Braz měří 187 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Brazílie.
David Braz v sezoně 2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
David Braz v sezoně 2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 406. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilská Serie B | Ponte Preta | 4 | 266 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazilský pohár | Ponte Preta | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Ponte Preta | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Ponte Preta | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
| Brazilská Serie B | Ponte Preta | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Mirassol - SP | 5 | 421 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 |
| Brazilská Serie B |
| Goiás |
| 2 |
| 163 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2024 | Brazilská Serie B | Goiás | 11 | 698 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilský pohár | Goiás | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Campeonato Carioca A (Brazílie) | Fluminense - RJ | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Brazilská Serie B | Goiás | 8 | 686 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Fluminense - RJ | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Brazilská Serie A | Fluminense - RJ | 15 | 742 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brazílie) | Fluminense - RJ | 10 | 657 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Fluminense - RJ | 2 | 88 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilský pohár | Fluminense - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Brazilská Serie A | Fluminense - RJ | 1 | 22 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brazílie) | Fluminense - RJ | 1 | 94 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Campeonato Carioca A (Brazílie) | Fluminense - RJ | 2 | 151 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | Brazilská Serie A | Fluminense - RJ | 18 | 1 442 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilský pohár | Fluminense - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 2 | 118 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 19 | 1 269 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 7 | 568 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 4 | 183 | 0 | 0 | – | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 6 | 488 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 2 | 180 | 1 | 1 | – |
| 2019 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 11 | 990 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 3 | 213 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Sivasspor | 31 | 2 603 | 3 | 0 | 6,7 | |
| Brazilský pohár | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Santos - SP | 10 | 900 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Santos - SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2017-2018 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 13 | 1 097 | 3 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2016 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 21 | 1 773 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,9 |
|---|
| 2015 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 24 | 2 140 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 3 | 262 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2011-2012 | Brazilská Serie A | Santos - SP | 2 | 37 | 0 | 0 | – |
|---|