Reklama
Denis Polyakov – současný klub: Arsenal Dzerzhinsk. Pozice: Obránce, Národnost: Bělorusko, Věk: 35, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 100 tis. €. 2025-2026: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Dinamo Brest - Sutjeska Niksic (17. července 2025).
Poslední aktualizace:
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,8 mil. € (1. 7. 2013)
Arsenal Dzerzhinsk: zápasy: 17, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Arsenal Dzerzhinsk za sezonu 2026 odehrál hráč Denis Polyakov 15 minut a v základní sestavě nastoupil do 14 zápasů.
Dinamo Brest: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Dinamo Minsk: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Hapoel Haifa: zápasy: 35, góly: 0, asistence: 0
Arsenal: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Kairat Almaty: zápasy: 22, góly: 0, asistence: 0
Ural Yekaterinburg: zápasy: 30, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Arsenal Dzerzhinsk, Výsledky živě
Denis Polyakov – věk: 35 let. Datum narození: 17. dubna 1991.
Post: Obránce.
Denis Polyakov hraje za klub Arsenal Dzerzhinsk.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Arsenal Dzerzhinsk | 35 let | 100 tis. € | |
| Dynamo-Brest | 34 let | 150 tis. € | |
| Dynamo-Brest | 34 let | 200 tis. € | |
| Dinamo-Minsk | 33 let | 250 tis. € | |
| Hapoel Haifa | 33 let | 300 tis. € | |
| Hapoel Haifa | 32 let | 350 tis. € | |
| Hapoel Haifa | 32 let | 350 tis. € | |
| Astana | 31 let | 500 tis. € | |
| Astana | 31 let | 600 tis. € | |
| Kairat | 30 let | 600 tis. € | |
| Kairat | 30 let | 700 tis. € | |
| Kairat | 29 let | 700 tis. € | |
| Kairat | 29 let | 700 tis. € | |
| Free Player | 28 let | 800 tis. € | |
| Free Player | 28 let | 1 mil. € | |
| Ural | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Ural | 28 let | 1,2 mil. € | |
| BATE Borisov | 27 let | 1,2 mil. € | |
| APOEL Nicosia | 27 let | 1,3 mil. € | |
| BATE Borisov | 26 let | 1,5 mil. € | |
| BATE Borisov | 26 let | 1,5 mil. € | |
| BATE Borisov | 25 let | 1,5 mil. € | |
| BATE Borisov | 25 let | 1,7 mil. € | |
| BATE Borisov | 24 let | 1,7 mil. € | |
| BATE Borisov | 24 let | 1,6 mil. € | |
| BATE Borisov | 24 let | 1,6 mil. € | |
| BATE Borisov | 23 let | 1,6 mil. € | |
| BATE Borisov | 23 let | 1,6 mil. € | |
| BATE Borisov | 22 let | 1,6 mil. € | |
| BATE Borisov | 22 let | 1,8 mil. € | |
| BATE Borisov | 21 let | 1,7 mil. € | |
| BATE Borisov | 21 let | 1,2 mil. € | |
| BATE Borisov | 21 let | 800 tis. € | |
| Shakhter Soligorsk | 20 let | 750 tis. € | |
| Shakhter Soligorsk | 20 let | 500 tis. € | |
| Shakhter Soligorsk | 19 let | 400 tis. € | |
| Shakhter Soligorsk | 19 let | 200 tis. € |
Preferovaná noha: Obě.
Národnost: Bělorusko.
Tržní hodnota: 100 tis. €.
Denis Polyakov v sezoně 2025-2026: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Denis Polyakov v sezoně 2025-2026: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 15. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Konferenční liga | Dinamo Brest | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Konferenční liga | Dinamo Minsk | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga národů | BěloruskoReprezentace | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024 | Mistrovství Evropy | BěloruskoReprezentace | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Izraelská Premier League | Hapoel Haifa | 29 | 2 072 | 0 | 0 | 6,7 |
| Izraelský ligový pohár (Ligat ha'Al) | Hapoel Haifa | 1 | 68 | 0 |
| 0 |
| – |
| Mezinárodní přátelská utkání | BěloruskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| Mistrovství Evropy | BěloruskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Kvalifikace ME | BěloruskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2022-2023 | Izraelská Premier League | Hapoel Haifa | 5 | 227 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga národů | BěloruskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Konferenční liga | Arsenal | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | Kairat Almaty | 6 | 457 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga mistrů | Kairat Almaty | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kazašský pohár | Kairat Almaty | 2 | 102 | 0 | 0 | – | |
| Evropská liga | Kairat Almaty | 2 | 152 | 0 | 0 | – | |
| Kazašská Premier League | Kairat Almaty | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Kazašská Premier League | Kairat Almaty | 6 | 322 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazašský superpohár | Kairat Almaty | 1 | 33 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů | BěloruskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | BěloruskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BěloruskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020 | Mistrovství Evropy | BěloruskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | BěloruskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2019-2020 | Ruská Premier League | Ural Yekaterinburg | 17 | 1 440 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruský pohár | Ural Yekaterinburg | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BěloruskoReprezentace | 2 | 136 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy | BěloruskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2018-2019 | Ruská Premier League | Ural Yekaterinburg | 11 | 873 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruský pohár | Ural Yekaterinburg | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Evropská liga | Arsenal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Evropská liga | BATE Borisov | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mistrovství Evropy | BěloruskoReprezentace | 3 | 197 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikace ME | BěloruskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2017-2018 | Evropská liga | BATE Borisov | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,0 |
|---|