Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 1,5 mil. € (29. 5. 2022)
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Forge | 27 let | 450 tis. € | |
| Free Player | 27 let | 900 tis. € | |
| Montpellier | 26 let | 1 mil. € | |
| Montpellier | 26 let | 1,2 mil. € | |
| Montpellier | 25 let | 1,2 mil. € | |
| Montpellier | 25 let | 1,2 mil. € | |
| Montpellier | 25 let | 1,5 mil. € | |
| Montpellier |
Poslední aktualizace:
Dimitry Bertaud – současný klub: Forge. Pozice: Brankář, Národnost: Kongo – Kinshasa, Věk: 28, Výška: 179 cm, Tržní hodnota: 450 tis. €. Dimitry Bertaud v sezoně 2026: 31 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Dimitry Bertaud, byl Cavalry - Forge; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 19. září 2026.
Forge: zápasy: 22, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Forge za sezonu 2026 odehrál hráč Dimitry Bertaud 1980 minut a v základní sestavě nastoupil do 22 zápasů.
Forge: zápasy: 29, góly: 0, asistence: 0
Montpellier Hérault: zápasy: 45, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Forge, Výsledky živě
Dimitry Bertaud – věk: 28 let. Datum narození: 6. června 1998.
Post: Brankář.
Dimitry Bertaud hraje za klub Forge.
| 24 let |
| 1,5 mil. € |
| Montpellier | 23 let | 1,5 mil. € |
| Montpellier | 23 let | 1,2 mil. € |
| Montpellier | 23 let | 1,2 mil. € |
| Montpellier | 22 let | 1 mil. € |
| Montpellier | 22 let | 1 mil. € |
| Montpellier | 22 let | 800 tis. € |
| Montpellier | 21 let | 900 tis. € |
| Montpellier | 21 let | 1 mil. € |
| Montpellier | 21 let | 1 mil. € |
| Montpellier | 20 let | 500 tis. € |
| Montpellier | 20 let | 400 tis. € |
| Montpellier | 20 let | 150 tis. € |
| Montpellier | 19 let | 150 tis. € |
| Montpellier | 19 let | 150 tis. € |
| Montpellier | 19 let | 150 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Kongo – Kinshasa.
Tržní hodnota: 450 tis. €.
Dimitry Bertaud v sezoně 2026: 31 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Dimitry Bertaud v sezoně 2026: 31 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 2 790.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Canadian Premier League | Forge | 20 | 1 800 | 0 | 0 | 6,7 |
| Canadian Championship | Forge | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 | |
| World Championship qualification (CAF) | Demokratická republika KongoReprezentace | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Canadian Premier League | Forge | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| Pohár mistrů CONCACAF | Forge | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2025 | Africký pohár národů CAF | Demokratická republika KongoReprezentace | 5 | 450 | 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Montpellier Hérault | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023 | Africký pohár národů CAF | Demokratická republika KongoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 11 | 832 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Montpellier Hérault | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 9 | 744 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Montpellier Hérault | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 3 | 197 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Ligue Coupe | Montpellier Hérault | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Coupe de France | Montpellier Hérault | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ligue 1 | Montpellier Hérault | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Ligue Coupe | Montpellier Hérault | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |