Reklama
Dženis Burnić – současný klub: Volos NPS. Pozice: Záložník, Národnost: Bosna a Hercegovina, Věk: 28, Výška: 181 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. 2026-2027: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Atromitos Athens - Volos NPS (2. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,2 mil. € (18. 12. 2024)
Volos NPS: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Volos NPS za sezonu 2026/27 odehrál hráč Dženis Burnić 290 minut a v základní sestavě nastoupil do 4 zápasů.
Volos NPS: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Karlsruher: zápasy: 97, góly: 5, asistence: 3
Heidenheim 1846: zápasy: 62, góly: 0, asistence: 2
Dynamo Dresden: zápasy: 36, góly: 2, asistence: 2
Stuttgart: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Borussia Dortmund: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Volos NPS, Výsledky živě
Dženis Burnić – věk: 28 let. Datum narození: 22. května 1998.
Post: Záložník.
Dženis Burnić hraje za klub Volos NPS.
Dženis Burnić měří 181 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Volos NPS | 28 let | 1 mil. € | |
| Karlsruher | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Karlsruher | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Karlsruher | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Karlsruher | 26 let | 1,2 mil. € | |
| Karlsruher | 26 let | 1 mil. € | |
| Karlsruher | 26 let | 800 tis. € | |
| Karlsruher | 25 let | 750 tis. € | |
| Karlsruher | 25 let | 550 tis. € | |
| Heidenheim | 25 let | 550 tis. € | |
| Heidenheim | 24 let | 650 tis. € | |
| Heidenheim | 24 let | 800 tis. € | |
| Heidenheim | 23 let | 800 tis. € | |
| Heidenheim | 23 let | 800 tis. € | |
| Heidenheim | 22 let | 900 tis. € | |
| Dynamo Dresden | 21 let | 900 tis. € | |
| Dynamo Dresden | 21 let | 1 mil. € | |
| Dynamo Dresden | 21 let | 1 mil. € | |
| Dortmund | 20 let | 750 tis. € | |
| Dortmund | 20 let | 1 mil. € | |
| Stuttgart | 20 let | 500 tis. € | |
| Stuttgart | 19 let | 500 tis. € | |
| Dortmund | 19 let | 250 tis. € | |
| Dortmund | 18 let | 200 tis. € | |
| Dortmund | 18 let | 100 tis. € |
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Bosna a Hercegovina.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Dženis Burnić v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Dženis Burnić v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 347. Průměrné hodnocení: 6,1.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Řecká Super League | Volos NPS | 5 | 290 | 0 | 0 | 6,0 |
| Řecký pohár | Volos NPS | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2026 | Kvalifikace MS (Evropa) | Bosna a HercegovinaReprezentace | 8 | 404 | 0 | 0 | 6,7 |
| Mistrovství světa | Bosna a HercegovinaReprezentace | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Bosna a HercegovinaReprezentace | 1 | 9 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2025-2026 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 31 | 2 002 | 1 | 1 | 6,4 |
| Německý pohár | Karlsruher | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 31 | 2 277 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Německý pohár | Karlsruher | 3 | 248 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga národů | Bosna a HercegovinaReprezentace | 6 | 396 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 30 | 1 258 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | Bosna a HercegovinaReprezentace | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Karlsruher | 1 | 7 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 20 | 520 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Německý pohár | Heidenheim 1846 | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 27 | 1 404 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Německý pohár | Heidenheim 1846 | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 13 | 743 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 22 | 1 585 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | Dynamo Dresden | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Německý pohár | Dynamo Dresden | 1 | 90 | 1 | 2 | 8,8 | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | NěmeckoReprezentace | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Dynamo Dresden | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Stuttgart | 1 | 26 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga | Stuttgart | 6 | 304 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|