Reklama
Endrick – současný klub: Real Madrid. Pozice: Útočník, Národnost: Brazílie, Věk: 20, Výška: 173 cm, Tržní hodnota: 40 mil. €. 2026-2027: zápasy: 5, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Racing Santander - Real Madrid (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 60 mil. € (16. 6. 2024)
Real Madrid: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Real Madrid za sezonu 2026/27 odehrál hráč Endrick 78 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Real Madrid: zápasy: 51, góly: 9, asistence: 0
Lyon: zápasy: 21, góly: 8, asistence: 8
Palmeiras - SP: zápasy: 85, góly: 21, asistence: 3
Související stránky: Real Madrid, Výsledky živě
Endrick – věk: 20 let. Datum narození: 21. července 2006.
Post: Útočník.
Endrick hraje za klub Real Madrid.
Endrick měří 173 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 40 mil. €.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| OL | 19 let | 40 mil. € | |
| OL | 19 let | 35 mil. € | |
| Real Madrid | 19 let | 25 mil. € | |
| Real Madrid | 18 let | 35 mil. € | |
| Real Madrid | 18 let | 40 mil. € | |
| Palmeiras | 17 let | 60 mil. € | |
| Palmeiras | 17 let | 55 mil. € | |
| Palmeiras | 17 let | 45 mil. € | |
| Palmeiras | 17 let | 25 mil. € | |
| Palmeiras | 16 let | 20 mil. € | |
| Palmeiras U20 | 16 let | 20 mil. € | |
| Palmeiras U20 | 16 let | 15 mil. € |
Endrick v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Endrick v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 111. Průměrné hodnocení: 6,9.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | LaLiga | Real Madrid | 3 | 78 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga mistrů | Real Madrid | 2 | 33 | 1 | 0 | 7,4 | |
| 2026 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Real Madrid | 3 | 184 | 1 | 0 | 6,9 |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 5 | 229 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Mistrovství světa | BrazílieReprezentace | 4 | 111 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 4 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 |
| Ligue 1 |
| Lyon |
| 16 |
| 1 222 |
| 5 |
| 7 |
| 7,2 |
| Coupe de France | Lyon | 3 | 252 | 2 | 1 | 7,7 |
| Evropská liga | Lyon | 2 | 157 | 1 | 0 | 7,3 |
| LaLiga | Real Madrid | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,0 |
| Copa del Rey | Real Madrid | 1 | 77 | 0 | 0 | 7,0 |
| Liga mistrů | Real Madrid | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | LaLiga | Real Madrid | 22 | 353 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Real Madrid | 9 | 134 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Copa del Rey | Real Madrid | 6 | 360 | 5 | 0 | 7,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Real Madrid | 2 | 112 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Palmeiras - SP | 9 | 684 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 5 | 296 | 2 | 1 | 7,1 | |
| Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 5 | 394 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilský pohár | Palmeiras - SP | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa América CONMEBOL | BrazílieReprezentace | 4 | 124 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Jihoamerická olympijská kvalifikace | BrazílieReprezentace | 5 | 377 | 2 | 1 | 7,0 |
| 2023-2024 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 3 | 221 | 3 | 0 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihoamerická olympijská kvalifikace | Palmeiras - SP | 2 | 135 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | BrazílieReprezentace | 4 | 118 | 3 | 0 | 7,8 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | BrazílieReprezentace | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 27 | 1 373 | 7 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Palmeiras - SP | 13 | 778 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 5 | 174 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Brazilský pohár | Palmeiras - SP | 3 | 199 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilský superpohár | Palmeiras - SP | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 2 | 26 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 7 | 307 | 3 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2021-2022 | Turnaj Montaigu | AnglieReprezentace | 1 | 80 | 1 | 1 | 8,3 |
|---|