Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,5 mil. € (17. 12. 2018)
Poslední aktualizace:
Facundo Barceló – současný klub: Liverpool URU. Pozice: Útočník, Národnost: Uruguay, Věk: 33, Výška: 178 cm, Tržní hodnota: 250 tis. €. Facundo Barceló v sezoně 2026: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Facundo Barceló, byl Dep.Independiente Medellin - Liverpool URU; na hřišti strávil 64 minut. Datum zápasu: 25. února 2026.
Liverpool URU: zápasy: 25, góly: 7, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Liverpool URU za sezonu 2026 odehrál hráč Facundo Barceló 732 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
Liverpool URU: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
CRB AL: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Goias: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Ceara: zápasy: 29, góly: 5, asistence: 0
Club Guaraní: zápasy: 39, góly: 10, asistence: 5
O.Higgins: zápasy: 26, góly: 6, asistence: 2
Související stránky: Liverpool URU, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Liverpool URU | 33 let | 250 tis. € | |
| CRB | 32 let | 250 tis. € | |
| Goiás - GO | 32 let | 400 tis. € | |
| Ceara | 31 let | 450 tis. € | |
| Ceara | 31 let | 600 tis. € | |
| Club Guaraní | 30 let | 650 tis. € | |
| Club Guaraní | 30 let | 900 tis. € | |
| O.Higgins | 29 let | 800 tis. € | |
| O.Higgins | 29 let | 800 tis. € | |
| O.Higgins | 28 let | 800 tis. € | |
| Club Sport Emelec | 28 let | 800 tis. € | |
| Club Sport Emelec | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Club Sport Emelec | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Club Sport Emelec | 27 let | 600 tis. € | |
| Club Sport Emelec | 27 let | 650 tis. € | |
| Juventud | 26 let | 800 tis. € | |
| Atlas | 26 let | 1 mil. € | |
| Atlas | 25 let | 1,5 mil. € | |
| Patronato Parana | 25 let | 1,5 mil. € | |
| San Martin San Juan | 25 let | 500 tis. € | |
| San Martin San Juan | 24 let | 500 tis. € | |
| San Martin San Juan | 23 let | 400 tis. € | |
| Juventud | 22 let | 400 tis. € | |
| Liverpool URU | 22 let | 350 tis. € | |
| Liverpool URU | 21 let | 425 tis. € | |
| Liverpool URU | 20 let | 375 tis. € | |
| Liverpool URU | 19 let | 75 tis. € |
Facundo Barceló – věk: 33 let. Datum narození: 31. března 1993.
Post: Útočník.
Facundo Barceló hraje za klub Liverpool URU.
Facundo Barceló měří 178 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Uruguay.
Tržní hodnota: 250 tis. €.
Facundo Barceló v sezoně 2026: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Facundo Barceló v sezoně 2026: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 119. Průměrné hodnocení: 6,8.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Liverpool URU | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Brazilská Serie B | Goias | 2 | 11 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Brazilská Serie B | CRB AL | 6 | 242 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazilská Serie B | Goias | 3 | 21 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Brazilská Serie B | Goias | 3 | 9 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilská Serie B | Ceara | 8 | 113 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2024 |
| Brazilská Serie B |
| Ceara |
| 10 |
| 244 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Brazilská Serie B | Ceara | 7 | 493 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 3 | 88 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Paraguayská Primera División | Club Guaraní | 3 | 265 | 2 | 0 | – | |
| Paraguayan Cup | Club Guaraní | 2 | 124 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Paraguayská Primera División | Club Guaraní | 25 | 1 572 | 5 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Club Guaraní | 5 | 174 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Paraguayská Primera División | Club Guaraní | 4 | 310 | 2 | 3 | – |
|---|
| 2022 | Liga de Primera Chile | O.Higgins | 23 | 1 552 | 6 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga de Primera Chile | O.Higgins | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021 | LigaPro Serie A (Ekvádor) | Club Sport Emelec | 27 | 2 122 | 10 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Club Sport Emelec | 6 | 403 | 3 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Copa Sudamericana CONMEBOL | Club Sport Emelec | 4 | 333 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2020 | LigaPro Serie A (Ekvádor) | Club Sport Emelec | 25 | 1 562 | 10 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Liga MX | Atlas | 14 | 1 097 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Atlas | 14 | 858 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinská Primera División | Patronato Parana | 11 | 778 | 6 | 2 | 6,9 |
| 2017-2018 | Argentinská Primera División | San Martin San Juan | 24 | 1 561 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Argentinská Primera División | San Martin San Juan | 17 | 979 | 5 | 1 | 6,9 |
|---|