Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Poslední aktualizace:
Gary Oliver – současný klub: Montrose. Pozice: Útočník, Národnost: Skotsko, Věk: 31, Výška: 178 cm, Tržní hodnota: 50 tis. €. Gary Oliver v sezoně 2026-2027: 18 zápasů, 6 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Gary Oliver, byl Montrose - Dundee United Reserves; na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 13. října 2026.
Montrose: zápasy: 10, góly: 5, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Montrose za sezonu 2026/27 odehrál hráč Gary Oliver 786 minut a v základní sestavě nastoupil do 10 zápasů.
Montrose: zápasy: 18, góly: 6, asistence: 1
Falkirk: zápasy: 136, góly: 18, asistence: 12
Greenock Morton: zápasy: 73, góly: 10, asistence: 2
Queen of South: zápasy: 10, góly: 3, asistence: 2
Související stránky: Montrose, Výsledky živě
Gary Oliver – věk: 31 let. Datum narození: 14. července 1995.
Post: Útočník.
Gary Oliver hraje za klub Montrose.
Gary Oliver měří 178 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Skotsko.
Tržní hodnota: 50 tis. €.
Gary Oliver v sezoně 2026-2027: 18 zápasů, 6 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Gary Oliver v sezoně 2026-2027: 18 zápasů, 6 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 210. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish League One | Montrose | 10 | 786 | 5 | 0 | 6,6 |
| Scottish Challenge Cup | Montrose | 5 | 288 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Scottish League Cup | Montrose | 3 | 136 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Falkirk | 5 | 80 | 0 | 0 | 6,4 |
| Scottish League Cup | Falkirk | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Scottish Championship | Falkirk | 33 | 1 598 | 3 | 1 | 6,5 |
| Scottish League Cup |
| Falkirk |
| 7 |
| 203 |
| 0 |
| 3 |
| 6,5 |
| Scottish Cup | Falkirk | 2 | 79 | 0 | 1 | 6,9 |
| Scottish Challenge Cup | Falkirk | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Scottish League One | Falkirk | 29 | 755 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Challenge Cup | Falkirk | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Scottish League Cup | Falkirk | 2 | 119 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Scottish Cup | Falkirk | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Scottish League One | Falkirk | 35 | 2 014 | 6 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Falkirk | 5 | 239 | 3 | 0 | 7,0 | |
| Scottish League Cup | Falkirk | 4 | 345 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Scottish Championship | Falkirk | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Scottish Challenge Cup | Falkirk | 2 | 89 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Scottish League Cup | Falkirk | 2 | 146 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Falkirk | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Scottish Championship | Greenock Morton | 35 | 2 078 | 6 | 0 | 6,4 | |
| Scottish Cup | Greenock Morton | 3 | 275 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish League Cup | Greenock Morton | 3 | 194 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Challenge Cup | Greenock Morton | 2 | 146 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Scottish Championship | Greenock Morton | 24 | 1 212 | 4 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Greenock Morton | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Greenock Morton | 2 | 71 | 0 | 1 | – |
| 2019-2020 | Scottish Championship | Queen of South | 8 | 458 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Queen of South | 1 | 90 | 1 | 1 | – |
| 2018-2019 | Scottish League Cup | Queen of South | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Greenock Morton | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Scottish Cup | Greenock Morton | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|