Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 600 tis. € (15. 6. 2023)
Poslední aktualizace:
Guima – současný klub: Zira. Pozice: Záložník, Národnost: Mosambik, Věk: 30, Výška: 181 cm, Tržní hodnota: 500 tis. €. Guima v sezoně 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Guima, byl Mozambique - Sudan; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 29. září 2026.
Zira: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Zira za sezonu 2026/27 odehrál hráč Guima 601 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
Zira: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Iğdır FK: zápasy: 13, góly: 0, asistence: 0
Chaves: zápasy: 77, góly: 2, asistence: 2
Academica Coimbra: zápasy: 35, góly: 2, asistence: 1
Lodz: zápasy: 25, góly: 2, asistence: 0
Související stránky: Zira, Výsledky živě
Guima – věk: 30 let. Datum narození: 14. listopadu 1995.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Zira | 30 let | 500 tis. € | |
| Zira | 30 let | 500 tis. € | |
| Zira | 29 let | 500 tis. € | |
| Iğdır | 29 let | 550 tis. € | |
| Iğdır | 28 let | 550 tis. € | |
| Chaves | 28 let | 500 tis. € | |
| Chaves | 28 let | 400 tis. € | |
| Chaves | 27 let | 600 tis. € | |
| Chaves | 26 let | 400 tis. € | |
| Chaves | 26 let | 175 tis. € | |
| Chaves | 26 let | 250 tis. € | |
| Academica Coimbra | 25 let | 400 tis. € | |
| Academica Coimbra | 24 let | 250 tis. € | |
| Lodz | 24 let | 250 tis. € | |
| Academica Coimbra | 23 let | 200 tis. € | |
| Academica Coimbra | 23 let | 325 tis. € | |
| Academica Coimbra | 22 let | 475 tis. € | |
| Academica Coimbra | 22 let | 375 tis. € | |
| Academica Coimbra | 21 let | 350 tis. € | |
| Sporting B | 21 let | 350 tis. € | |
| Sporting B | 20 let | 250 tis. € | |
| Oliveirense | 20 let | 150 tis. € | |
| Oliveirense | 19 let | 50 tis. € |
Guima hraje za klub Zira.
Guima měří 181 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Mosambik.
Tržní hodnota: 500 tis. €.
Guima v sezoně 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Post: Záložník.
Guima v sezoně 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 222. Průměrné hodnocení: 6,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Africký pohár národů CAF | MosambikReprezentace | 2 | 179 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2026-2027 | Konferenční liga | Zira | 3 | 222 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | Kvalifikace MS (CAF) | MosambikReprezentace | 5 | 449 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | Konferenční liga | Zira | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,1 |
| Kvalifikace MS (CAF) | MosambikReprezentace | 1 | 56 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Africký pohár národů CAF | MosambikReprezentace |
| 7 |
| 601 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | Turecká první liga | Iğdır FK | 13 | 652 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (CAF) | MosambikReprezentace | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Chaves | 22 | 1 254 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Chaves | 1 | 37 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace MS (CAF) | MosambikReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Africký pohár národů CAF | MosambikReprezentace | 4 | 343 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | MosambikReprezentace | 1 | 76 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022-2023 | Primeira Liga | Chaves | 29 | 1 965 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský ligový pohár | Chaves | 3 | 125 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Portugalský pohár | Chaves | 1 | 120 | 1 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Chaves | 19 | 757 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Chaves | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | Academica Coimbra | 27 | 1 949 | 2 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Academica Coimbra | 2 | 145 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Academica Coimbra | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ekstraklasa | Lodz | 25 | 1 893 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Academica Coimbra | 5 | 286 | 0 | 0 | – |
|---|