Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 800 tis. € (17. 4. 2024)
Poslední aktualizace:
Hayner – současný klub: Vila Nova. Pozice: Obránce, Národnost: Brazílie, Věk: 31, Výška: 178 cm, Tržní hodnota: 350 tis. €. Hayner v sezoně 2026: 31 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Hayner, byl Nautico (PE) - Vila Nova; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Vila Nova: zápasy: 31, góly: 1, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Vila Nova za sezonu 2026 odehrál hráč Hayner 1493 minut a v základní sestavě nastoupil do 15 zápasů.
Vila Nova: zápasy: 32, góly: 1, asistence: 1
CRB AL: zápasy: 17, góly: 0, asistence: 0
Santos - SP: zápasy: 38, góly: 1, asistence: 1
Coritiba SAF - PR: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Dnipro-1(2017-2024): zápasy: 17, góly: 0, asistence: 0
Atletico Clube Goianiense: zápasy: 35, góly: 1, asistence: 2
Související stránky: Vila Nova, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Vila Nova | 30 let | 350 tis. € | |
| CRB | 30 let | 350 tis. € | |
| CRB | 29 let | 450 tis. € | |
| Santos | 29 let | 650 tis. € | |
| Santos | 28 let | 800 tis. € | |
| Coritiba SAF | 28 let | 600 tis. € | |
| Dnipro-1(2017-2024) | 27 let | 600 tis. € | |
| Dnipro-1(2017-2024) | 27 let | 400 tis. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 27 let | 350 tis. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 26 let | 350 tis. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 26 let | 350 tis. € | |
| Recife PE | 26 let | 350 tis. € | |
| Recife PE | 25 let | 200 tis. € | |
| Bahia | 22 let | 200 tis. € | |
| Nautico PE | 21 let | 300 tis. € | |
| Bahia | 20 let | 250 tis. € | |
| Bahia | 20 let | 150 tis. € | |
| Bahia U20 | 20 let | 50 tis. € |
Hayner – věk: 31 let. Datum narození: 2. října 1995.
Post: Obránce.
Hayner hraje za klub Vila Nova.
Hayner měří 178 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 350 tis. €.
Hayner v sezoně 2026: 31 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Hayner v sezoně 2026: 31 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 523. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilská Serie B | Vila Nova | 30 | 1 436 | 1 | 1 | 6,6 |
| Brazilian Cup | Vila Nova | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Brazilská Serie B | Vila Nova | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 |
| Brazilská Serie B | CRB AL | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Brazilská Serie B | CRB AL | 12 | 618 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Brazilská Serie B |
| CRB AL |
| 3 |
| 57 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Brazilská Serie B | Santos - SP | 24 | 865 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 12 | 811 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2023 | Brazilská Serie A | Coritiba SAF - PR | 8 | 303 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Ukrajinská Premier League | Dnipro-1(2017-2024) | 15 | 578 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga UEFA | Dnipro-1(2017-2024) | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Atletico Clube Goianiense | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Brazilská Serie A | Atletico Clube Goianiense | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Brazilská Serie A | Atletico Clube Goianiense | 18 | 1 363 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Atletico Clube Goianiense | 7 | 339 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Copa Sudamericana CONMEBOL | Atletico Clube Goianiense | 2 | 187 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazilská Serie A | do Recife | 24 | 1 807 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Campeonato Paranaense (Brazílie) | Cuiaba | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiaba | 2 | 174 | 0 | 0 | – | |
| Brazilská Serie B | Cuiaba | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2020 | Brazilská Serie B | Cuiaba | 18 | 1 535 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiaba | 2 | 138 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2017-2018 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 2 | 155 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|