Reklama
Hyoran – současný klub: Sao Bernardo. Pozice: Záložník, Národnost: Brazílie, Věk: 33, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 500 tis. €. 2026: zápasy: 20, góly: 1, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Sao Bernardo - Vila Nova (24. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3 mil. € (5. 4. 2022)
São Bernardo: zápasy: 21, góly: 1, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu São Bernardo za sezonu 2026 odehrál hráč Hyoran 804 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
São Bernardo: zápasy: 21, góly: 1, asistence: 1
Sport Recife: zápasy: 12, góly: 0, asistence: 1
Internacional - RS: zápasy: 21, góly: 1, asistence: 1
Atlético Mineiro - MG: zápasy: 108, góly: 16, asistence: 13
Red Bull Bragantino: zápasy: 43, góly: 5, asistence: 4
Palmeiras - SP: zápasy: 52, góly: 7, asistence: 9
Související stránky: Sao Bernardo, Výsledky živě
Hyoran – věk: 33 let. Datum narození: 25. května 1993.
Post: Záložník.
Hyoran hraje za klub Sao Bernardo.
Hyoran měří 175 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Sao Bernardo | 32 let | 500 tis. € | |
| Recife PE | 32 let | 700 tis. € | |
| Recife PE | 32 let | 1 mil. € | |
| Internacional | 31 let | 1,5 mil. € | |
| Internacional | 31 let | 2 mil. € | |
| Internacional | 30 let | 2,1 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 30 let | 2,1 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 29 let | 3 mil. € | |
| Bragantino | 29 let | 3 mil. € | |
| Bragantino | 29 let | 3 mil. € | |
| Bragantino | 28 let | 3 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 28 let | 2,2 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 28 let | 2,2 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 27 let | 1,9 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 27 let | 1,7 mil. € | |
| Atlético Mineiro | 26 let | 800 tis. € | |
| Palmeiras | 26 let | 1 mil. € | |
| Palmeiras | 25 let | 1,3 mil. € | |
| Palmeiras | 24 let | 900 tis. € | |
| Palmeiras | 24 let | 800 tis. € | |
| Chapecoense | 23 let | 750 tis. € | |
| Chapecoense | 23 let | 500 tis. € | |
| Chapecoense | 22 let | 500 tis. € | |
| Chapecoense | 22 let | 500 tis. € | |
| Chapecoense | 21 let | 250 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 500 tis. €.
Hyoran v sezoně 2026: 20 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Hyoran v sezoně 2026: 20 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 790. Průměrné hodnocení: 6,5.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilská Serie B | São Bernardo | 20 | 790 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2025-2026 | Brazilská Serie B | São Bernardo | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazilská Serie A | Sport Recife | 4 | 140 | 0 | 1 | 6,5 | |
| 2025 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 7 | 237 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Internacional - RS | 8 | 412 | 1 | 0 | 6,9 |
| Brazilská Serie A |
| Internacional - RS |
| 6 |
| 184 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Internacional - RS | 1 | 78 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2023-2024 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 4 | 148 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Internacional - RS | 2 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilská Serie A | Red Bull Bragantino | 22 | 1 061 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazílie) | Red Bull Bragantino | 8 | 520 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Red Bull Bragantino | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Brazilská Serie A | Atlético Mineiro - MG | 8 | 200 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazílie) | Atlético Mineiro - MG | 6 | 200 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Brazilský pohár | Atlético Mineiro - MG | 2 | 75 | 0 | 1 | – |
| 2020 | Brazilská Serie A | Atlético Mineiro - MG | 17 | 1 000 | 6 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazílie) | Atlético Mineiro - MG | 4 | 208 | 0 | 2 | 5,9 | |
| Brazilský pohár | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Brazilský pohár | Atlético Mineiro - MG | 1 | 93 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 2 | 107 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2019 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 7 | 242 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 3 | 53 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 13 | 876 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 5 | 134 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Brazilský pohár | Palmeiras - SP | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 7 | 412 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 10 | 292 | 1 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Palmeiras - SP | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2016-2017 | Brazilská Serie A | Palmeiras - SP | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Chapecoense | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 12 | 645 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 12 | 389 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2015 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 5 | 82 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 8 | 432 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|