Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 750 tis. € (20. 7. 2016)
Poslední aktualizace:
Pozice: Záložník, Národnost: Španělsko, Věk: 39, Výška: 176 cm. Isaías v sezoně 2024-2025: 23 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Isaías, byl Adelaide United - Melbourne Victory; na hřišti strávil 11 minut. Datum zápasu: 18. ledna 2025.
Adelaide United: zápasy: 218, góly: 10, asistence: 12
Al-Wakrah Sports Club: zápasy: 20, góly: 1, asistence: 2
Hercules: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
Isaías – věk: 39 let. Datum narození: 9. února 1987.
Post: Záložník.
Isaías měří 176 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Španělsko.
Isaías v sezoně 2024-2025: 23 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Adelaide United | 38 let | 100 tis. € | |
| Adelaide United | 37 let | 150 tis. € | |
| Adelaide United | 37 let | 175 tis. € | |
| Adelaide United | 36 let | 200 tis. € | |
| Adelaide United | 36 let | 200 tis. € | |
| Adelaide United | 35 let | 250 tis. € | |
| Adelaide United | 34 let | 350 tis. € | |
| Al-Wakrah | 34 let | 350 tis. € | |
| Al-Wakrah | 33 let | 450 tis. € | |
| Al-Wakrah | 33 let | 525 tis. € | |
| Al-Wakrah | 33 let | 650 tis. € | |
| Adelaide United | 32 let | 750 tis. € | |
| Adelaide United | 31 let | 750 tis. € | |
| Adelaide United | 30 let | 750 tis. € | |
| Adelaide United | 29 let | 750 tis. € | |
| Adelaide United | 28 let | 500 tis. € | |
| Adelaide United | 27 let | 350 tis. € | |
| Ponferradina | 26 let | 300 tis. € | |
| Ponferradina | 25 let | 300 tis. € |
Isaías v sezoně 2024-2025: 23 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 096. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | A-League | Adelaide United | 22 | 1 006 | 0 | 1 | 6,6 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2024 | Australia FFA Cup | Adelaide United | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | A-League | Adelaide United | 25 | 2 037 | 0 | 0 | 6,5 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 3 | 265 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022-2023 | A-League | Adelaide United | 25 | 2 092 | 0 | 3 | 6,4 |
| Adelaide United |
| 2 |
| 210 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2021-2022 | A-League | Adelaide United | 25 | 2 060 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Adelaide United | 1 | 32 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2020-2021 | Qatar Stars League | Al-Wakrah Sports Club | 14 | 1 185 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qatari Stars Cup | Al-Wakrah Sports Club | 5 | 340 | 1 | 2 | 7,2 | |
| Qatar Amir Cup | Al-Wakrah Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | A-League | Adelaide United | 29 | 2 400 | 4 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | A-League | Adelaide United | 26 | 2 147 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | A-League | Adelaide United | 22 | 1 845 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | A-League | Adelaide United | 25 | 2 090 | 4 | 1 | 7,5 |
|---|
| 2014-2015 | A-League | Adelaide United | 5 | 450 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | A-League | Adelaide United | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | LaLiga | Hercules | 4 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|