Reklama
Jaakko Oksanen – současný klub: Kairat. Pozice: Záložník, Národnost: Finsko, Věk: 25, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 600 tis. €. 2026-2027: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Kairat Almaty - Panathinaikos (22. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 600 tis. € (22. 6. 2026)
Kairat Almaty: zápasy: 28, góly: 3, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Kairat Almaty za sezonu 2026 odehrál hráč Jaakko Oksanen 79 minut a v základní sestavě nastoupil do 27 zápasů.
Kairat Almaty: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
KuPs: zápasy: 103, góly: 8, asistence: 6
Brentford: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Greenock Morton: zápasy: 16, góly: 0, asistence: 2
Wimbledon: zápasy: 30, góly: 0, asistence: 1
Související stránky: Kairat, Výsledky živě
Jaakko Oksanen – věk: 25 let. Datum narození: 7. listopadu 2000.
Post: Záložník.
Jaakko Oksanen hraje za klub Kairat.
Jaakko Oksanen měří 180 cm.
Preferovaná noha: Levá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Kairat | 25 let | 600 tis. € | |
| KuPs | 25 let | 500 tis. € | |
| KuPs | 24 let | 400 tis. € | |
| KuPs | 24 let | 400 tis. € | |
| KuPs | 23 let | 300 tis. € | |
| KuPs | 23 let | 250 tis. € | |
| KuPs | 23 let | 250 tis. € | |
| KuPs | 22 let | 250 tis. € | |
| KuPs | 22 let | 300 tis. € | |
| KuPs | 21 let | 300 tis. € | |
| KuPs | 21 let | 300 tis. € | |
| Greenock Morton | 21 let | 300 tis. € | |
| Brentford B | 20 let | 300 tis. € | |
| Brentford B | 19 let | 250 tis. € | |
| Brentford B | 18 let | 100 tis. € |
Národnost: Finsko.
Tržní hodnota: 600 tis. €.
Jaakko Oksanen v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Jaakko Oksanen v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 842. Průměrné hodnocení: 6,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga mistrů | Kairat Almaty | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,5 |
| Konferenční liga | Kairat Almaty | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Evropská liga | Kairat Almaty | 2 | 117 | 0 | 0 | 5,1 | |
| 2025-2026 | Veikkausliiga | KuPs | 8 | 646 | 0 | 3 | 7,4 |
| Konferenční liga | KuPs | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Evropská liga | KuPs | 4 | 315 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Series | KuPs | 2 | 63 | 1 |
| 0 |
| 6,8 |
| Liga mistrů | KuPs | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Veikkausliiga | KuPs | 11 | 990 | 0 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2024-2025 | Veikkausliiga | KuPs | 10 | 740 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | KuPs | 4 | 126 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga mistrů | KuPs | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Veikkausliiga | KuPs | 23 | 1 909 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Veikkausliiga | KuPs | 1 | 82 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | KuPs | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Veikkausliiga | KuPs | 20 | 1 066 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Konferenční liga | KuPs | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finský pohár | KuPs | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| Veikkausliiga | KuPs | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Finský ligový pohár | KuPs | 1 | 55 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Brentford | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Konferenční liga | KuPs | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veikkausliiga | KuPs | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Championship | Greenock Morton | 13 | 1 091 | 0 | 2 | 6,4 | |
| Skotský pohár | Greenock Morton | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Skotský Challenge Cup | Greenock Morton | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | FinskoReprezentace | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | League One | Wimbledon | 27 | 1 226 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wimbledon | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | FinskoReprezentace | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | FA Cup | Brentford | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Brentford | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | FinskoReprezentace | 5 | 151 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2018-2019 | Championship | Brentford | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|