
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 6 mil. € (5. 1. 2022)
Poslední aktualizace:
Jack Hendry – současný klub: Al Ettifaq. Pozice: Obránce, Národnost: Skotsko, Věk: 31, Výška: 194 cm, Tržní hodnota: 2,5 mil. €. Jack Hendry v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Jack Hendry, byl Scotland - Slovenia; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 6. října 2026.
Al Ettifaq: zápasy: 7, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Al Ettifaq za sezonu 2026/27 odehrál hráč Jack Hendry 596 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
Al Ettifaq: zápasy: 92, góly: 2, asistence: 1
Club Brugge: zápasy: 48, góly: 1, asistence: 1
Club Nxt: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
KV Oostende: zápasy: 36, góly: 1, asistence: 1
Celtic: zápasy: 26, góly: 0, asistence: 0
Melbourne City: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Al Ettifaq, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Al Ettifaq | 31 let | 2,5 mil. € | |
| Al Ettifaq | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Al Ettifaq | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Al Ettifaq | 29 let | 2,5 mil. € | |
| Al Ettifaq | 29 let | 3 mil. € | |
| Al Ettifaq | 28 let | 2,8 mil. € | |
| Club Brugge | 28 let | 3 mil. € | |
| Cremonese | 27 let | 3,8 mil. € | |
| Cremonese | 27 let | 4 mil. € | |
| Club Brugge | 26 let | 5 mil. € | |
| Club Brugge | 26 let | 6 mil. € | |
| Club Brugge | 26 let | 5 mil. € | |
| Oostende | 26 let | 3,5 mil. € | |
| Oostende | 25 let | 1,6 mil. € | |
| Oostende | 25 let | 1 mil. € | |
| Oostende | 25 let | 800 tis. € | |
| Melbourne City | 24 let | 800 tis. € | |
| Celtic | 24 let | 1 mil. € | |
| Celtic | 23 let | 1,3 mil. € | |
| Celtic | 23 let | 1,3 mil. € | |
| Celtic | 22 let | 650 tis. € | |
| Wigan Athletic | 21 let | 250 tis. € | |
| Milton Keynes Dons | 21 let | 250 tis. € | |
| Shrewsbury Town | 21 let | 250 tis. € | |
| Wigan Athletic | 20 let | 250 tis. € |
Jack Hendry – věk: 31 let. Datum narození: 7. května 1995.
Post: Obránce.
Jack Hendry hraje za klub Al Ettifaq.
Jack Hendry měří 194 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Skotsko.
Tržní hodnota: 2,5 mil. €.
Jack Hendry v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Jack Hendry v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 877.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Saudi Pro League | Al Ettifaq | 7 | 596 | 1 | 0 | 6,8 |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Ettifaq | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Liga národů UEFA | SkotskoReprezentace | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2026 | Mistrovství světa | SkotskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| Mezinárodní přátelská utkání | SkotskoReprezentace | 1 | 80 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Kvalifikace MS (UEFA) | SkotskoReprezentace | 1 | 72 | 0 | 1 | 7,4 | |
| 2025-2026 |
|---|
| Saudi Pro League |
| Al Ettifaq |
| 30 |
| 2 558 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Ettifaq | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,8 |
| Mezinárodní přátelská utkání | SkotskoReprezentace | 1 | 94 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al Ettifaq | 15 | 1 289 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GCC Champions League | Al Ettifaq | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2024 | Mistrovství Evropy UEFA | SkotskoReprezentace | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Saudi Pro League | Al Ettifaq | 34 | 3 060 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Ettifaq | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SkotskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Mezinárodní přátelská utkání | SkotskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2022-2023 | Belgická Pro League | Club Brugge | 8 | 566 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Club Brugge | 4 | 218 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Coppa Italia | Club Brugge | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Challenger Pro League (Belgie) | Club Brugge | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga mistrů UEFA | Club Brugge | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Challenger Pro League (Belgie) | Club Nxt | 1 | 74 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Liga národů UEFA | SkotskoReprezentace | 6 | 495 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Kvalifikace MS (UEFA) | SkotskoReprezentace | 7 | 495 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Belgická Pro League | Club Brugge | 23 | 1 786 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů UEFA | Club Brugge | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Belgian Cup | Club Brugge | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Belgická Pro League | KV Oostende | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SkotskoReprezentace | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,2 | |
| Kvalifikace MS (UEFA) | SkotskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2020-2021 | Belgická Pro League | KV Oostende | 30 | 2 463 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | SkotskoReprezentace | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2020 | Mistrovství Evropy UEFA | SkotskoReprezentace | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | A-League | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Celtic | 1 | 11 | 0 | 0 | – | |
| A-League | Melbourne City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga mistrů UEFA | Celtic | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Celtic | 3 | 216 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Scottish League Cup | Celtic | 3 | 157 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Evropská liga UEFA | Celtic | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Celtic | 10 | 601 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Dundee | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,5 |