Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,2 mil. € (14. 12. 2025)
Poslední aktualizace:
James Gomez – současný klub: Odense. Pozice: Obránce, Národnost: Gambie, Věk: 24, Výška: 189 cm, Tržní hodnota: 1,2 mil. €. James Gomez v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč James Gomez, byl Nordsjaelland - Odense; na hřišti strávil 88 minut. Datum zápasu: 9. října 2026.
Odense: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Odense za sezonu 2026/27 odehrál hráč James Gomez 798 minut a v základní sestavě nastoupil do 9 zápasů.
Odense: zápasy: 62, góly: 2, asistence: 0
Sparta Praha: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Horsens: zápasy: 77, góly: 2, asistence: 0
Související stránky: Odense, Výsledky živě
James Gomez – věk: 24 let. Datum narození: 14. listopadu 2001.
Post: Obránce.
James Gomez hraje za klub Odense.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Odense | 24 let | 1,2 mil. € | |
| Odense | 24 let | 1 mil. € | |
| Odense | 24 let | 1,2 mil. € | |
| Odense | 23 let | 1 mil. € | |
| Odense | 23 let | 1 mil. € | |
| Odense | 22 let | 900 tis. € | |
| Sparta | 22 let | 800 tis. € | |
| Horsens | 21 let | 800 tis. € | |
| Horsens | 21 let | 700 tis. € | |
| Horsens | 20 let | 700 tis. € | |
| Horsens | 20 let | 500 tis. € | |
| Horsens | 20 let | 450 tis. € | |
| Horsens | 19 let | 450 tis. € | |
| Horsens | 19 let | 300 tis. € | |
| Horsens | 19 let | 50 tis. € | |
| Horsens | 18 let | 50 tis. € | |
| Horsens | 18 let | 50 tis. € |
James Gomez měří 189 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Gambie.
Tržní hodnota: 1,2 mil. €.
James Gomez v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
James Gomez v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 798. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Dánská Superliga | Odense | 10 | 798 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026 | Kvalifikace MS (CAF) | GambieReprezentace | 3 | 186 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025-2026 | Dánská Superliga | Odense | 11 | 519 | 1 | 0 | 6,1 |
| Dánský pohár | Odense | 3 | 187 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Africký pohár národů CAF | GambieReprezentace | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | Dánská 1. divize | Odense | 25 | 1 514 | 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| Dánská Superliga | Odense | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | Dánská Superliga | Odense | 12 | 800 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. česká liga | Sparta Praha | 5 | 319 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Evropská liga | Sparta Praha | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Fotbalová národní liga | Horsens | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Africký pohár národů CAF | GambieReprezentace | 7 | 618 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Dánská Superliga | Horsens | 26 | 2 015 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dánský pohár | Horsens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Dánská 1. divize | Horsens | 28 | 2 315 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dánská Superliga | Horsens | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Dánský pohár | Horsens | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Africký pohár národů CAF | GambieReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Africký pohár národů CAF | GambieReprezentace | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Dánská Superliga | Horsens | 13 | 890 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dánská 1. divize | Horsens | 2 | 158 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2019-2020 | Dánská Superliga | Horsens | 2 | 41 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|