Reklama
Pozice: Záložník, Národnost: Irsko, Věk: 37, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 100 tis. €. 2026-2027: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: CSKA Sofia - Derry City (9. července 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 6 mil. € (27. 1. 2013)
Derry City: zápasy: 19, góly: 0, asistence: 4
Wrexham: zápasy: 109, góly: 8, asistence: 23
Wigan Athletic: zápasy: 119, góly: 13, asistence: 15
Stoke City: zápasy: 112, góly: 11, asistence: 11
West Bromwich Albion: zápasy: 99, góly: 4, asistence: 4
Sunderland: zápasy: 32, góly: 1, asistence: 1
Související stránky: Výsledky živě
James McClean – věk: 37 let. Datum narození: 22. dubna 1989.
Post: Záložník.
James McClean měří 180 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Irsko.
Tržní hodnota: 100 tis. €.
James McClean v sezoně 2026-2027: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Derry City | 37 let | 100 tis. € | |
| Wrexham | 36 let | 100 tis. € | |
| Wrexham | 36 let | 100 tis. € | |
| Wrexham | 35 let | 150 tis. € | |
| Wrexham | 35 let | 200 tis. € | |
| Wrexham | 34 let | 225 tis. € | |
| Wigan Athletic | 34 let | 500 tis. € | |
| Wigan Athletic | 33 let | 800 tis. € | |
| Wigan Athletic | 33 let | 1 mil. € | |
| Stoke City | 32 let | 1,5 mil. € | |
| Stoke City | 31 let | 2,2 mil. € | |
| Stoke City | 31 let | 2,8 mil. € | |
| Stoke City | 30 let | 3,2 mil. € | |
| Stoke City | 30 let | 4 mil. € | |
| Stoke City | 30 let | 5 mil. € | |
| Stoke City | 29 let | 5 mil. € | |
| West Brom | 29 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 28 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 28 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 27 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 27 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 27 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 26 let | 3 mil. € | |
| West Brom | 26 let | 3 mil. € | |
| Wigan Athletic | 25 let | 3 mil. € | |
| Wigan Athletic | 24 let | 3 mil. € | |
| Wigan Athletic | 24 let | 3,5 mil. € | |
| Sunderland | 24 let | 6 mil. € | |
| Sunderland | 23 let | 6 mil. € | |
| Sunderland | 23 let | 4 mil. € | |
| Sunderland | 22 let | 1,5 mil. € | |
| Derry City | 19 let | 50 tis. € |
James McClean v sezoně 2026-2027: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 7. Průměrné hodnocení: 6,0.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Evropská liga | Derry City | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2026 | Premier Division (Irsko) | Derry City | 9 | 499 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Premier Division (Irsko) | Derry City | 8 | 549 | 0 | 2 | 6,6 |
| Pohár prezidenta Irska | Derry City | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,6 | |
| Championship | Wrexham | 16 | 910 | 0 | 2 | 6,4 | |
| Anglický ligový pohár | Wrexham | 2 | 180 | 0 | 2 | 7,1 | |
| FA Cup |
| 1 |
| 32 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2024-2025 | League One | Wrexham | 42 | 3 407 | 4 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wrexham | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Wrexham | 1 | 3 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Anglický ligový pohár | Wrexham | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2024 | Mistrovství Evropy | IrskoReprezentace | 5 | 249 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | League Two | Wrexham | 37 | 3 244 | 3 | 9 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wrexham | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,7 | |
| EFL Trophy | Wrexham | 2 | 48 | 1 | 2 | 6,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Wrexham | 1 | 84 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Anglický ligový pohár | Wrexham | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 1 | 67 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2022-2023 | Championship | Wigan Athletic | 46 | 4 007 | 3 | 8 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wigan Athletic | 2 | 122 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | IrskoReprezentace | 5 | 301 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Kvalifikace MS (Evropa) | IrskoReprezentace | 7 | 418 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | League One | Wigan Athletic | 33 | 2 711 | 9 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wigan Athletic | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Wigan Athletic | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,9 | |
| Anglický ligový pohár | Wigan Athletic | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | IrskoReprezentace | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Championship | Stoke City | 24 | 1 603 | 2 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický ligový pohár | Stoke City | 4 | 359 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Premier League 2 | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Stoke City | 1 | 65 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 3 | 255 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Liga národů | IrskoReprezentace | 3 | 186 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Mistrovství Evropy | IrskoReprezentace | 6 | 510 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Championship | Stoke City | 36 | 2 999 | 7 | 7 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arménská Premier League | Stoke City | 1 | 48 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Anglický ligový pohár | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Championship | Stoke City | 42 | 2 138 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Stoke City | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Mistrovství Evropy | IrskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikace ME | IrskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | IrskoReprezentace | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | IrskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Premier League | West Bromwich Albion | 30 | 1 395 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Premier League | West Bromwich Albion | 34 | 1 464 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | West Bromwich Albion | 35 | 2 412 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Wigan Athletic | 10 | 617 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Wigan Athletic | 24 | 1 044 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2012-2013 | Premier League | Sunderland | 23 | 1 238 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2011-2012 | Premier League | Sunderland | 9 | 583 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|