Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 8 mil. € (14. 7. 2016)
Poslední aktualizace:
Pozice: Útočník, Národnost: Švédsko, Věk: 34, Výška: 185 cm. John Guidetti v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč John Guidetti, byl AIK - Halmstads; na hřišti strávil 8 minut. Datum zápasu: 9. listopadu 2025.
AIK: zápasy: 82, góly: 10, asistence: 5
Deportivo Alavés: zápasy: 73, góly: 9, asistence: 4
Hannover 96: zápasy: 14, góly: 3, asistence: 1
Celta: zápasy: 66, góly: 11, asistence: 1
Celtic: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Trelleborgs: zápasy: 18, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
John Guidetti – věk: 34 let. Datum narození: 15. dubna 1992.
Post: Útočník.
John Guidetti měří 185 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| AIK | 33 let | 250 tis. € | |
| AIK | 33 let | 275 tis. € | |
| AIK | 32 let | 300 tis. € | |
| AIK | 32 let | 350 tis. € | |
| AIK | 31 let | 500 tis. € | |
| AIK | 31 let | 600 tis. € | |
| AIK | 31 let | 900 tis. € | |
| AIK | 30 let | 1,2 mil. € | |
| Alavés | 30 let | 1 mil. € | |
| Alavés | 29 let | 1 mil. € | |
| Alavés | 29 let | 1,2 mil. € | |
| Alavés | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Alavés | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Hannover 96 | 27 let | 1,6 mil. € | |
| Alavés | 27 let | 2 mil. € | |
| Alavés | 27 let | 3 mil. € | |
| Alavés | 26 let | 3 mil. € | |
| Alavés | 26 let | 4 mil. € | |
| Alavés | 26 let | 5 mil. € | |
| Celta | 25 let | 5 mil. € | |
| Celta | 25 let | 8 mil. € | |
| Celta | 24 let | 8 mil. € | |
| Celta | 24 let | 8 mil. € | |
| Celta | 24 let | 5 mil. € | |
| Celta | 23 let | 4 mil. € | |
| Celta | 23 let | 3,5 mil. € | |
| Celta | 23 let | 3,5 mil. € | |
| Man City | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Stoke City | 21 let | 4,5 mil. € | |
| Man City | 21 let | 6 mil. € | |
| Man City | 20 let | 7 mil. € | |
| Feyenoord | 19 let | 7 mil. € | |
| Feyenoord | 19 let | 4 mil. € | |
| Feyenoord | 19 let | 1,5 mil. € | |
| Feyenoord | 19 let | 800 tis. € | |
| Burnley | 18 let | 75 tis. € | |
| Man City | 17 let | 50 tis. € |
Národnost: Švédsko.
John Guidetti v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
John Guidetti v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 158. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Konferenční liga UEFA | AIK | 4 | 122 | 0 | 0 | 6,6 |
| Allsvenskan | AIK | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025 | Allsvenskan | AIK | 16 | 640 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | AIK | 10 | 378 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2024 | Allsvenskan | AIK | 10 | 227 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2023-2024 | Allsvenskan | AIK | 3 | 24 | 0 | 0 | 6,4 |
| Sweden Cup |
| AIK |
| 1 |
| 37 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2023 | Allsvenskan | AIK | 11 | 577 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Konferenční liga UEFA | AIK | 5 | 375 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | AIK | 3 | 100 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Sweden Cup | AIK | 3 | 222 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Allsvenskan | AIK | 14 | 902 | 5 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | LaLiga | Deportivo Alavés | 10 | 274 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 2 | 129 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2020-2021 | LaLiga | Deportivo Alavés | 10 | 201 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 3 | 189 | 2 | 0 | 6,1 | |
| Liga národů UEFA | ŠvédskoReprezentace | 1 | 13 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 14 | 753 | 3 | 1 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Deportivo Alavés | 5 | 94 | 0 | 0 | – | |
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvédskoReprezentace | 1 | 25 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | LaLiga | Deportivo Alavés | 22 | 621 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga národů UEFA | ŠvédskoReprezentace | 2 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvédskoReprezentace | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvédskoReprezentace | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | LaLiga | Deportivo Alavés | 17 | 1 231 | 3 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,2 | |
| LaLiga | Celta | 8 | 107 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mistrovství světa | ŠvédskoReprezentace | 2 | 39 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016-2017 | LaLiga | Celta | 23 | 1 068 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Celta | 35 | 1 232 | 7 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Scottish Premiership | Celtic | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Trelleborgs | 6 | 338 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Premier League | Trelleborgs | 5 | 59 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Championship | Trelleborgs | 3 | 100 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Allsvenskan | Trelleborgs | 4 | 250 | 0 | 0 | – |
|---|