Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 3,5 mil. € (26. 12. 2019)
Poslední aktualizace:
John Mary – současný klub: Mladost Lucani. Pozice: Útočník, Národnost: Kamerun, Věk: 33, Výška: 185 cm, Tržní hodnota: 250 tis. €. John Mary v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč John Mary, byl Mladost Lucani - Beograd; na hřišti strávil 63 minut. Datum zápasu: 12. října 2026.
Mladost Lucani: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Mladost Lucani za sezonu 2026/27 odehrál hráč John Mary 613 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
Mladost Lucani: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
Vojvodina Novi Sad: zápasy: 24, góly: 6, asistence: 1
Novi Pazar: zápasy: 12, góly: 5, asistence: 0
Meizhou Hakka: zápasy: 13, góly: 6, asistence: 1
Manisa FK: zápasy: 13, góly: 2, asistence: 0
Çaykur Rizespor: zápasy: 16, góly: 7, asistence: 1
Související stránky: Mladost Lucani, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Vojvodina Novi Sad | 33 let | 250 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 32 let | 300 tis. € | |
| Novi Pazar | 32 let | 350 tis. € | |
| Meizhou Hakka | 31 let | 350 tis. € | |
| Manisa | 31 let | 375 tis. € | |
| Manisa | 31 let | 500 tis. € | |
| Rizespor | 30 let | 600 tis. € | |
| Rizespor | 30 let | 900 tis. € | |
| Rizespor | 30 let | 1 mil. € | |
| Rizespor | 30 let | 1 mil. € | |
| Avispa Fukuoka | 29 let | 1,2 mil. € | |
| Al Shabab | 29 let | 1,5 mil. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 28 let | 2,3 mil. € | |
| Avispa Fukuoka | 28 let | 2,7 mil. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 27 let | 3 mil. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 27 let | 2 mil. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 27 let | 2,8 mil. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 26 let | 3,5 mil. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 26 let | 3 mil. € | |
| Meizhou Hakka | 25 let | 1,2 mil. € | |
| Meizhou Hakka | 25 let | 850 tis. € | |
| Meizhou Hakka | 25 let | 400 tis. € | |
| Rudar Velenje | 24 let | 500 tis. € | |
| Rudar Velenje | 23 let | 400 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 23 let | 100 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 22 let | 100 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 22 let | 100 tis. € |
John Mary – věk: 33 let. Datum narození: 9. března 1993.
Post: Útočník.
John Mary hraje za klub Mladost Lucani.
John Mary měří 185 cm.
Preferovaná noha: Obě.
Národnost: Kamerun.
Tržní hodnota: 250 tis. €.
John Mary v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
John Mary v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 613. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Srbská Superliga | Mladost Lucani | 11 | 613 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Srbská Superliga | Vojvodina Novi Sad | 23 | 638 | 5 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | Srbská Superliga | Vojvodina Novi Sad | 1 | 89 | 1 | 0 | 7,4 |
| Srbská Superliga | Novi Pazar | 12 | 725 | 5 | 0 | 6,7 | |
| Čínská Super League | Meizhou Hakka | 3 | 261 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2024 | Čínská Super League | Meizhou Hakka | 10 | 731 | 5 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | Turecká první liga | Manisa FK | 12 | 627 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| Turecký pohár | Manisa FK | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| Süper Lig | Çaykur Rizespor | 2 | 135 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Turecká první liga | Çaykur Rizespor | 14 | 874 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Avispa Fukuoka | 6 | 200 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Japonský ligový pohár | Avispa Fukuoka | 3 | 170 | 0 | 0 | – | |
| Pohár císaře | Avispa Fukuoka | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | J1 League | Avispa Fukuoka | 2 | 68 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů AFC | Al-Shabab | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | J1 League | Avispa Fukuoka | 9 | 260 | 4 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Pro League | Al-Shabab | 6 | 225 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Pohár krále Saúdské Arábie | Al-Shabab | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace MS (CAF) | Pobřeží slonovinyReprezentace | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2021 | J1 League | Avispa Fukuoka | 3 | 104 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Avispa Fukuoka | 5 | 196 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár císaře | Avispa Fukuoka | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| Japonský ligový pohár | Avispa Fukuoka | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Čínská Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 11 | 626 | 7 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Čínská Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 4 | 263 | 3 | 0 | 7,9 |
|---|
| 2019 | Čínská Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 7 | 378 | 4 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Čínská Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 4 | 338 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|