Reklama
Jonathan Varane – současný klub: Queens Park Rangers. Pozice: Záložník, Národnost: Francie, Věk: 25, Výška: 190 cm, Tržní hodnota: 2,5 mil. €. 2026-2027: zápasy: 14, góly: 2, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Queens Park Rangers - Burnley (3. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 2,5 mil. € (27. 5. 2026)
Queens Park Rangers: zápasy: 9, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Queens Park Rangers za sezonu 2026/27 odehrál hráč Jonathan Varane 461 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
Queens Park Rangers: zápasy: 90, góly: 3, asistence: 4
Sporting Gijon: zápasy: 43, góly: 0, asistence: 2
Nantes: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
Lens: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Queens Park Rangers, Výsledky živě
Jonathan Varane – věk: 25 let. Datum narození: 1. září 2001.
Post: Záložník.
Jonathan Varane hraje za klub Queens Park Rangers.
Jonathan Varane měří 190 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Queens Park Rangers | 24 let | 2,5 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 24 let | 2 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 24 let | 1,4 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 1,4 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 1,2 mil. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 1,2 mil. € | |
| Sporting Gijon | 22 let | 600 tis. € | |
| Sporting Gijon | 22 let | 500 tis. € | |
| Sporting de Gijon B | 21 let | 500 tis. € | |
| Sporting de Gijon B | 21 let | 300 tis. € | |
| Rodez AF | 20 let | 250 tis. € | |
| Lens | 20 let | 300 tis. € | |
| Lens | 20 let | 250 tis. € |
Tržní hodnota: 2,5 mil. €.
Jonathan Varane v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Jonathan Varane v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 724.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Queens Park Rangers | 9 | 461 | 1 | 0 | 6,4 |
| Anglický ligový pohár | Queens Park Rangers | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga národů CONCACAF | FrancieReprezentace | 4 | 235 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Championship | Queens Park Rangers | 36 | 2 358 | 1 | 2 | 6,4 |
| 2024-2025 | Championship | Queens Park Rangers | 40 | 2 599 | 0 | 2 | 6,5 |
| Anglický ligový pohár | Queens Park Rangers | 3 | 245 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup |
| Queens Park Rangers |
| 1 |
| 90 |
| 1 |
| 0 |
| 7,7 |
| Liga národů CONCACAF | FrancieReprezentace | 2 | 162 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Segunda División | Sporting Gijon | 23 | 708 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Sporting Gijon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Segunda División | Sporting Gijon | 17 | 910 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Sporting Gijon | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Tercera División RFEF (Španělsko) | Nantes | 6 | 414 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Ligue 2 | Nantes | 5 | 104 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,9 |