Reklama
Pozice: Obránce, Národnost: Nizozemsko, Věk: 26, Výška: 182 cm, Tržní hodnota: 200 tis. €. 2026-2027: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: PSIM Yogyakarta - Dewa United (6. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 400 tis. € (9. 6. 2024)
PSIM Yogyakarta: zápasy: 22, góly: 0, asistence: 0
Chungbuk Cheongju: zápasy: 19, góly: 0, asistence: 0
Dordrecht: zápasy: 114, góly: 3, asistence: 5
Willem II: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
Jop van den Avert – věk: 26 let. Datum narození: 11. května 2000.
Post: Obránce.
Jop van den Avert měří 182 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Nizozemsko.
Tržní hodnota: 200 tis. €.
Jop van den Avert v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Chungbuk Cheongju | 25 let | 225 tis. € | |
| Chungbuk Cheongju | 25 let | 250 tis. € | |
| Dordrecht | 24 let | 325 tis. € | |
| Dordrecht | 24 let | 350 tis. € | |
| Dordrecht | 24 let | 400 tis. € | |
| Dordrecht | 23 let | 350 tis. € | |
| Dordrecht | 23 let | 250 tis. € | |
| Dordrecht | 22 let | 200 tis. € | |
| Dordrecht | 21 let | 175 tis. € | |
| Dordrecht | 21 let | 200 tis. € | |
| Willem II Tilburg U21 | 20 let | 200 tis. € | |
| Willem II Tilburg U21 | 20 let | 100 tis. € |
Jop van den Avert v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 720. Průměrné hodnocení: 6,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Indonéská Super League | PSIM Yogyakarta | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Indonéská Super League | PSIM Yogyakarta | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,2 |
| K League 2 | Chungbuk Cheongju | 7 | 381 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | K League 2 | Chungbuk Cheongju | 7 | 600 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | K League 2 | Chungbuk Cheongju | 5 | 442 | 0 | 0 | 7,0 |
| Eerste Divisie | Dordrecht | 17 | 789 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Nizozemský pohár |
| Dordrecht |
| 1 |
| 3 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | Dordrecht | 35 | 2 909 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemský pohár | Dordrecht | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Dordrecht | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | Eerste Divisie | Dordrecht | 35 | 2 904 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemský pohár | Dordrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Eerste Divisie | Dordrecht | 21 | 1 252 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemský pohár | Dordrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Willem II | 3 | 127 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Willem II | 1 | 20 | 0 | 0 | – |