Reklama
Jorge Gutiérrez – současný klub: Universitario De Deportes. Pozice: Obránce, Národnost: Panama, Věk: 28, Výška: 171 cm, Tržní hodnota: 800 tis. €. 2026: zápasy: 20, góly: 0, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Atletico Grau - Universitario De Deportes (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 800 tis. € (28. 5. 2026)
Universitario de Deportes: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Universitario de Deportes za sezonu 2026 odehrál hráč Jorge Gutiérrez 44 minut a v základní sestavě nastoupil do 0 zápasů.
Universitario de Deportes: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Deportivo La Guaira: zápasy: 108, góly: 4, asistence: 19
Villarrubia: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Tauro: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Universitario De Deportes, Výsledky živě
Jorge Gutiérrez – věk: 28 let. Datum narození: 1. září 1998.
Post: Obránce.
Jorge Gutiérrez hraje za klub Universitario De Deportes.
Jorge Gutiérrez měří 171 cm.
Preferovaná noha: Levá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Deportivo La Guaira | 27 let | 800 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 27 let | 750 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 27 let | 700 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 26 let | 450 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 26 let | 325 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 25 let | 275 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 25 let | 200 tis. € | |
| Deportivo La Guaira | 24 let | 175 tis. € | |
| Tauro | 24 let | 150 tis. € | |
| Tauro | 23 let | 200 tis. € | |
| Tauro | 23 let | 225 tis. € | |
| Tauro | 22 let | 250 tis. € | |
| Melilla | 22 let | 250 tis. € | |
| Melilla | 22 let | 50 tis. € |
Národnost: Panama.
Tržní hodnota: 800 tis. €.
Jorge Gutiérrez v sezoně 2026: 20 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Jorge Gutiérrez v sezoně 2026: 20 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 154.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Universitario de Deportes | 3 | 44 | 0 | 0 | 6,1 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Deportivo La Guaira | 6 | 537 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | PanamaReprezentace | 5 | 221 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Kirin Cup | PanamaReprezentace | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mistrovství světa | PanamaReprezentace | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání |
| PanamaReprezentace |
| 1 |
| 46 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2025-2026 | Mezinárodní přátelská utkání | PanamaReprezentace | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2025 | Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 24 | 2 115 | 1 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Deportivo La Guaira | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Zlatý pohár CONCACAF | PanamaReprezentace | 3 | 269 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 18 | 1 620 | 2 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga národů CONCACAF | PanamaReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Zlatý pohár CONCACAF | PanamaReprezentace | 1 | 67 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2024 | Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 22 | 1 875 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Deportivo La Guaira | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 14 | 1 174 | 0 | 4 | 7,2 |
|---|
| 2023 | Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 8 | 690 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Venezuelská Primera División | Deportivo La Guaira | 12 | 1 068 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga CONCACAF | Villarrubia | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Liga Panameña de Fútbol | Villarrubia | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Liga CONCACAF | Tauro | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | PanamaReprezentace | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Mezinárodní přátelská utkání | PanamaReprezentace | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Segunda División RFEF | Villarrubia | 7 | 353 | 0 | 0 | – |
|---|