Reklama
Júnior Moreno – současný klub: Academia Puerto Cabello. Pozice: Záložník, Národnost: Venezuela, Věk: 33, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 250 tis. €. 2026: zápasy: 20, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Academia Puerto Cabello - Deportivo Tachira (31. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 1,5 mil. € (7. 11. 2022)
Academia Puerto Cabello: zápasy: 25, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Academia Puerto Cabello za sezonu 2026 odehrál hráč Júnior Moreno 686 minut a v základní sestavě nastoupil do 15 zápasů.
Academia Puerto Cabello: zápasy: 17, góly: 0, asistence: 0
Cincinnati: zápasy: 73, góly: 6, asistence: 3
Gimnasia La Plata: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Houston Dynamo: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
New England Revolution: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Al Hazem: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Academia Puerto Cabello, Výsledky živě
Júnior Moreno – věk: 33 let. Datum narození: 20. července 1993.
Post: Záložník.
Júnior Moreno hraje za klub Academia Puerto Cabello.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Academia Puerto Cabello | 32 let | 250 tis. € | |
| Academia Puerto Cabello | 32 let | 300 tis. € | |
| Free Player | 32 let | 500 tis. € | |
| Gimnasia La Plata | 31 let | 600 tis. € | |
| Houston Dynamo | 31 let | 1 mil. € | |
| Al Hazem | 30 let | 1,3 mil. € | |
| Cincinnati | 30 let | 1,5 mil. € | |
| Cincinnati | 30 let | 1,5 mil. € | |
| Cincinnati | 29 let | 1,5 mil. € | |
| DC United | 28 let | 1 mil. € | |
| DC United | 27 let | 1 mil. € | |
| DC United | 27 let | 1 mil. € | |
| DC United | 27 let | 1 mil. € | |
| DC United | 27 let | 1 mil. € | |
| DC United | 26 let | 800 tis. € | |
| DC United | 26 let | 1 mil. € | |
| DC United | 25 let | 800 tis. € | |
| DC United | 25 let | 650 tis. € | |
| DC United | 24 let | 500 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 24 let | 500 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 24 let | 500 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 23 let | 450 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 23 let | 300 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 23 let | 225 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 23 let | 175 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 22 let | 150 tis. € | |
| Zulia (- 2022) | 22 let | 75 tis. € |
Júnior Moreno měří 175 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Venezuela.
Tržní hodnota: 250 tis. €.
Júnior Moreno v sezoně 2026: 20 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Júnior Moreno v sezoně 2026: 20 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 165.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Venezuelská Primera División | Academia Puerto Cabello | 12 | 686 | 0 | 0 | 6,6 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Academia Puerto Cabello | 5 | 346 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | VenezuelaReprezentace | 3 | 133 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | Copa Argentina | Gimnasia La Plata | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,8 |
| Argentinská Primera División | Gimnasia La Plata | 1 | 57 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2024-2025 | Argentinská Primera División | Cincinnati | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,0 |
| Major League Soccer |
| New England Revolution |
| 1 |
| 13 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 1 | 7 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2023-2024 | Saudi Pro League | Al Hazem | 14 | 1 190 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023 | Major League Soccer | Cincinnati | 33 | 2 636 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Cincinnati | 4 | 229 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Leagues Cup | Cincinnati | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Leagues Cup | Cincinnati | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Cincinnati | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | VenezuelaReprezentace | 2 | 86 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Major League Soccer | Cincinnati | 26 | 1 957 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Cincinnati | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | VenezuelaReprezentace | 11 | 630 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Cincinnati | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | DC United | 3 | 205 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2021 | Major League Soccer | DC United | 20 | 1 568 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América CONMEBOL | VenezuelaReprezentace | 4 | 352 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | DC United | 6 | 465 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | DC United | 18 | 1 548 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | DC United | 10 | 850 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | DC United | 13 | 1 191 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América CONMEBOL | VenezuelaReprezentace | 4 | 348 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | DC United | 16 | 1 452 | 0 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | VenezuelaReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Major League Soccer | DC United | 9 | 662 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | VenezuelaReprezentace | 2 | 187 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Major League Soccer | DC United | 4 | 237 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|