Reklama
Kenji Gorré – současný klub: Maccabi Haifa. Pozice: Útočník, Národnost: Curaçao, Věk: 32, Výška: 177 cm, Tržní hodnota: 600 tis. €. 2026-2027: zápasy: 11, góly: 6, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva (26. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 1 mil. € (1. 5. 2024)
Maccabi Haifa: zápasy: 7, góly: 2, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Maccabi Haifa za sezonu 2026/27 odehrál hráč Kenji Gorré 463 minut a v základní sestavě nastoupil do 6 zápasů.
Maccabi Haifa: zápasy: 33, góly: 6, asistence: 7
Umm Salal: zápasy: 45, góly: 12, asistence: 10
Boavista: zápasy: 65, góly: 7, asistence: 11
Nacional da Madeira: zápasy: 62, góly: 6, asistence: 3
Estoril: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Northampton Town: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Maccabi Haifa, Výsledky živě
Kenji Gorré – věk: 32 let. Datum narození: 29. září 1994.
Post: Útočník.
Kenji Gorré hraje za klub Maccabi Haifa.
Kenji Gorré měří 177 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Maccabi Haifa | 31 let | 600 tis. € | |
| Maccabi Haifa | 31 let | 650 tis. € | |
| Umm Salal | 30 let | 750 tis. € | |
| Umm Salal | 30 let | 850 tis. € | |
| Umm Salal | 29 let | 1 mil. € | |
| Umm Salal | 29 let | 800 tis. € | |
| Boavista | 28 let | 800 tis. € | |
| Boavista | 28 let | 800 tis. € | |
| Boavista | 27 let | 700 tis. € | |
| Boavista | 27 let | 500 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 26 let | 500 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 26 let | 500 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 25 let | 250 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 25 let | 175 tis. € | |
| Estoril | 24 let | 350 tis. € | |
| Nacional da Madeira | 24 let | 300 tis. € | |
| Swansea City | 23 let | 250 tis. € | |
| Swansea City | 23 let | 250 tis. € | |
| Swansea City | 22 let | 100 tis. € | |
| Swansea City | 22 let | 100 tis. € | |
| ADO Den Haag | 21 let | 100 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Curaçao.
Tržní hodnota: 600 tis. €.
Kenji Gorré v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 6 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Kenji Gorré v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 6 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 742.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Izraelská Premier League | Maccabi Haifa | 7 | 463 | 2 | 0 | 6,8 |
| Liga národů CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 4 | 279 | 4 | 0 | 8,1 | |
| 2026 | Kvalifikace MS (CONCACAF) | CuraçaoReprezentace | 8 | 633 | 3 | 3 | 7,3 |
| Mistrovství světa | CuraçaoReprezentace | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | Izraelská Premier League | Maccabi Haifa | 25 | 1 605 | 4 | 6 | 7,0 |
| Series | CuraçaoReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Katarský pohár emíra | Umm Salal | 2 | 189 | 0 | 0 | – |
|---|
| Zlatý pohár CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 3 | 228 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024-2025 | Konferenční liga | Maccabi Haifa | 1 | 26 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarská Stars League | Umm Salal | 17 | 1 410 | 3 | 3 | 6,8 | |
| Katarský Stars Cup | Umm Salal | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,3 | |
| Liga národů CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 4 | 344 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2024 | Katarský pohár emíra | Umm Salal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Katarská Stars League | Umm Salal | 22 | 1 971 | 9 | 6 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarský Stars Cup | Umm Salal | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga národů CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 4 | 337 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | CuraçaoReprezentace | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Primeira Liga | Boavista | 30 | 1 477 | 2 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský ligový pohár | Boavista | 1 | 87 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Portugalský pohár | Boavista | 1 | 30 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 3 | 105 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | CuraçaoReprezentace | 2 | 115 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022 | Mezinárodní přátelská utkání | CuraçaoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | CuraçaoReprezentace | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Primeira Liga | Boavista | 30 | 1 666 | 4 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský ligový pohár | Boavista | 2 | 140 | 0 | 1 | – | |
| Portugalský pohár | Boavista | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Nacional da Madeira | 29 | 1 551 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Nacional da Madeira | 3 | 206 | 1 | 0 | – | |
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | CuraçaoReprezentace | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Nacional da Madeira | 17 | 613 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Estoril | 5 | 347 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Nacional da Madeira | 11 | 556 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Portugalský ligový pohár | Nacional da Madeira | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Zlatý pohár CONCACAF | CuraçaoReprezentace | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
| 2016-2017 | League One | Northampton Town | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Swansea City | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|