
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 350 tis. € (18. 6. 2025)
Poslední aktualizace:
Kevin Varas – současný klub: Padova. Pozice: Záložník, Národnost: Ekvádor, Věk: 33, Výška: 170 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. Kevin Varas v sezoně 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Kevin Varas, byl Padova - Ascoli; na hřišti strávil 72 minut. Datum zápasu: 12. září 2026.
Padova: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Padova za sezonu 2026/27 odehrál hráč Kevin Varas 105 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Padova: zápasy: 43, góly: 2, asistence: 4
Související stránky: Padova, Výsledky živě
Kevin Varas – věk: 33 let. Datum narození: 26. května 1993.
Post: Záložník.
Kevin Varas hraje za klub Padova.
Kevin Varas měří 170 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Padova | 33 let | 300 tis. € | |
| Padova | 32 let | 300 tis. € | |
| Padova | 32 let | 350 tis. € | |
| Padova | 31 let | 325 tis. € | |
| Padova | 31 let | 325 tis. € | |
| Padova | 30 let | 325 tis. € | |
| Pergolettese | 30 let | 300 tis. € | |
| Pergolettese | 29 let | 275 tis. € | |
| Pergolettese | 29 let | 250 tis. € | |
| Pergolettese | 28 let | 250 tis. € | |
| Pergolettese | 28 let | 250 tis. € | |
| Pergolettese | 27 let | 250 tis. € | |
| Pro Vercelli | 27 let | 225 tis. € | |
| Pro Vercelli | 26 let | 200 tis. € | |
| Teramo | 25 let | 225 tis. € | |
| Teramo | 24 let | 225 tis. € | |
| Lumezzane | 24 let | 225 tis. € | |
| Lumezzane | 23 let | 250 tis. € | |
| Lumezzane | 23 let | 275 tis. € | |
| Lumezzane | 22 let | 200 tis. € | |
| Lumezzane | 22 let | 75 tis. € | |
| Lumezzane | 21 let | 25 tis. € |
Národnost: Ekvádor.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
Kevin Varas v sezoně 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Kevin Varas v sezoně 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 125. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie B | Padova | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,3 |
| Coppa Italia | Padova | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Serie B | Padova | 36 | 2 469 | 2 | 4 | 6,5 |
| Coppa Italia | Padova | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Coppa Italia | Padova | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Serie C | Padova | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |